تیم رويايى خود را در بخش myClub بازى PES 2019 بسازيد [تماشا کنید]

كونامى با انتشار ويديويى از ويژگى هاى جديد بخش myClub بازى PES 2019 رونمايى كرد. با توجه به اين كه بخش Ultimate Team سرى فيفا به يكى از مهم ترين منبع هاى درآمد الكترونيک آرتز تبديل شده، ظاهراً كونامى هم قصد دارد تا با تمركز بيشتر روى بخش آنلاين، كاربران بيشترى را جذب كند.

قرار است بازيكنان ماى كلاب با توجه به عملكرد فنى خود طى هر هفته، امتياز هاى متفاوتى را دريافت كرده و با مهارت هاى جديدى به روز شوند. همچنين مربى هاى تمرين در بازى حضور خواهند داشت كه با استفاده از آن ها مى توانید بازيكنان خود را در بخش های مختلفى بهبود ببخشيد.

واحد پولى بازى نيز سكه هاى خاصى است كه با توجه به علمكرد شما طى مسابقات، به حساب کاربریتان واريز خواهند شد و صد البته كه مى توانيد از پول واقعى هم براى خريد آن ها استفاده كنيد.

از اين نكته هم نيايد غافل شد كه دست شما به عنوان مربى براى استفاده از تركيب هاى مختلف و پياده سازى روش هاى متفاوت براى پيروزی بيشتر از گذشته باز بوده و بخش مديريت تيم گزينه هاى متنوع تری را در اختيار شما قرار خواهد داد.

يكى از نكات جالب در رابطه با بخش myClub بازى PES 2019 به قابليت تجارت بازيكن آن بر مى گردد كه در آن شما مى توانيد بر اساس نياز تيم خود، بازيكن يا بازيكنانى را براى رسيدن به تركيبى يک دست تر جابجا کنید.

در انتها بايد گفت كه سطح هاى مختلفى در ماى كلاب وجود دارند كه با توجه به عملكردتان و پيروزى در تورنمنت هايى كه طى دوره هاى زمانى خاصى برگزار مى شوند، در آن ها پيشرفت خواهيد كرد.

در ضمن مدتی پیش لیست 7 لیگ قوتبالی که به صورت لایسنس شده و با پیراهن و ورزشگاه های واقعی در PES 2019 حضور خواهند داشت، توسط کونامی اعلام شده بود. اين بازی برای پلتفرم های پی سی، ایکس باکس وان و پلی استیشن 4 در تاریخ 8 شهریور ماه عرضه خواهد شد.

ویجیاتو

نظرات ۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟