دانگ فنگ H30 به جای تندر 90؛ اعلام شرایط تازه برای تحویل خودروهای ایران خودرو

دانگ فنگ H30 به جای تندر 90؛ اعلام شرایط تازه برای تحویل خودروهای ایران خودرو

چندی قبل گزارشی به مضمون خروج محصولات ال ۹۰ از خطوط ایران خودرو منتشر شده بود که ایران خودرو بلافاصله این گزارش را تکذیب کرد اما در لیست مردادماه محصولات ایران خودرو که به تازگی منتشر شده مشخص شده است که محصولات ال ۹۰ دیگر روی خطوط تولید این شرکت قرار نخواهند گرفت.
از طرف دیگر ایران ‌خودرو ساعتی قبل با انتشار بخشنامه ‌ای به نمایندگان خود در سراسر کشور، محصول جایگزین برای خودروی تندر۹۰ را مشخص نمود.
پیرو این گزارش، این شرکت در بخشنامه ای به نمایندگان خود نوشت:

به استحضار میرساند با توجه به تاخیر در تعهدات خودروهای تندر E2 دستی و تندر پلاس اتومات تکمیل وجه شده، مطابق برنامه فروش های ذیل، مشتریان میتوانند در صورت تمایل خودروی های خود را به خودروی H30 CROSS  تبدیل نمایند. لذا نمایندگی های مجاز موظفند در این خصوص اطلاع رسانی کرده و در سیستم سیتریکس تغییرات لازم را اعمال نمایند.

ال 90
قیمت خودروهای اعلامی در لیست منتشر شده از سوی ایران خودرو از بازه حدودا ۳۲ میلیون تومان برای وانت آریسان دوگانه شروع و تا حدودا ۱۰۰ میلیون تومان برای S7 توربو دنده اتوماتیک ادامه پیدا می کند. خودروی جایگزین ال ۹۰ یعنی H30 CROSS دنده اتوماتیک قیمتی در حدود ۵۰ میلیون تومان دارد.

این تغییرات در حالی مطرح می شود که حدود یک ماه قبل نیز شاهد ابلاغیه سایپا مبنی بر جایگزینی سری دنده دستی رنو ساندرو و تندر ۹۰ های ثبت نامی توسط پارس خودرو بودیم که البته در توضیحات تکمیلی از عدم اجبار برای این تغییر سخن گفته شد، اما اینطور که از ظواهر امر مشخص است روند تولید محصولات رنو در خطوط تولیدی ایران خودرو و سایپا با حاشیه هایی همراه شده است.

نظرات ۴

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato