سامسونگ با آگهی‌های جدیدش، رسماً به اپل اعلان جنگ می‌کند [تماشا کنید]

سامسونگ با آگهی‌های جدیدش، رسماً به اپل اعلان جنگ می‌کند [تماشا کنید]

واحد تبلیغات سامسونگ ید طولایی در به سخره گرفتن محصولات اپل دارد و همواره روی بزرگ ترین نقاط ضعف دیوایس های آیفون دست می گذارد. این کمپانی در آگهی های اخیر خود، روی برخی از رایج ترین مشکلات آیفون X دست گذاشته و در عوض بر سرعت دانلود برتر، قابلیت های شارژ سریع و توانایی های دوربین گلکسی اس ۹ تاکید کرده است.

بزرگ ترین تولیدکننده موبایل در جهان اما این بار سه تیزر تازه برای گلکسی نوت ۹ آماده کرده که البته بیشتر از آنکه به تبلیغ توانایی های این پرچمدار بپردازند، بر نمایش نقاط ضعف آیفون در برابر آن متمرکز هستند.در این تبلیغات یکبار دیگر شاهد شخصیتی هستیم که نقش Genius یا نابغه را در یکی از استورهای فیزیکی اپل ایفا می کند و به دفاع از ضعف های آیفون X، مانند بریدگی نمایشگر، عدم پشتیبانی از کارت های مایکرو SD و محدودیت های خاص مولتی تسکینگ می پردازد.

بازیگری که نقش متخصص فنی را ایفا می کند، چندان در دفاع از آخرین پرچمدار اپل موفق نیست اما به یکی از مشتریان که از نبود درگاه مایکرو SD می نالد، خرید مدلی مجهز به حافظه بیشتر را پیشنهاد می کند که حرکتی کلاسیک از سوی اپل به شمار می آید.

مهم نیست که چه احساسی نسبت به آیفون X یا گلکسی نوت ۹ دارید، احتمالاً موافق خواهید بود که تیزری که بریدگی نمایشگر آیفون X را به سخره می گیرد عملاً اعلان جنگ است. این تیزر از آن جهت خنده دار است که به مشکلی حقیقی اشاره می کند؛ هیچکس به این بریدگی ها علاقه ای ندارد.

نظرات ۵

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato