جدیدترین شرایط فروش جیلی GC۶ ویژه مرداد ماه

جدیدترین شرایط فروش جیلی GC۶ ویژه مرداد ماه

شرکت خودروسازان بم جدیدترین شرایط فروش جیلی GC۶ را ویژه مرداد ماه اعلام کرد.
قیمت مصوب این خودرو ۶۹ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان برآورد شده است. این طرح دارای ۴ زیر مرحله با عنوان دو مرحله ‌ای، چهار مرحله ‌ای، سه مرحله‌ ای با تسهیلات ویژه و چهار مرحله‌ ای با تسهیلات ویژه است.
در بخش دو مرحله‌ ای مبلغ پیش پرداخت ۳۰ میلیون تومان است و مابقی مبلغ همزمان با صدور دعوتنامه از خریدار دریافت می‌ شود. جدیدترین شرایط فروش جیلی GC۶ با دو موعد تحویل آبان و آذر ۹۷ دارای دو تخفیف است که به ترتیب ۴ و ۵ میلیون تومان خواهد بود.
وضعیت سند در این طرح آزاد، سود مشارکت ۱۸ درصد و سود انصراف ۱۵ درصد است.جیلی GC6 اکسلنت داراى پیشرانه ۱۴۹۸ سی‌ سی تنفس طبیعی است، که این پیشرانه قادر به تولید بیشینه قدرت ۱۰۵ اسب‌ بخار در دور ۶۲۰۰ و بیشینه گشتاور ۱۴۵ نیوتن ‌متر در دور ۴۲۰۰ است و این قدرت و گشتاور توسط یک جعبه دنده ۴ سرعته خودکار ساخت شرکت JATCO ژاپن به محور جلوی این خودرو منتقل می ‌شود.فروش جیلیجیلی GC6 اکسلنت دارای تجهیزاتی مانند دو کیسه ایمنی هوا (راننده و سرنشین)، سیستم ترمز ضد قفل و توزیع الکترونیکی نیروی ترمز، چراغ روشنایی در روز، سیستم صوتی و تصویری با نمایشگر لمسی ۸ اینچی و قابلیت اتصال تلفن همراه، آینه‌‌ های جانبی با قابلیت تنظیم برقی و سنسور دنده عقب است.

نظرات ۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato