اطلاعات جدیدی از بازی Fallout 76 منتشر شد

در جریان پنلی که چندی پیش در رویداد 2018 QuakeCon برگزار شد، سازندگان بازی Fallout 76 اطلاعات جدیدی را از بخش‌های مختلف آن به اشتراک گذاشتند. تاد هاوارد، کریس مِیِر و جف گاردینر که به عنوان کارگردان، مدیر توسعه و مدیر پروژه در روند ساخت بازی مشارکت می‌کنند، در این پنل حضور داشتند. در ادامه می‌توانید اطلاعات منتشر شده را به صورت خلاصه وار مطالعه کنید:

 • هاوارد درباره‌ی نبردهای کاربر علیه کاربر (PvP) گفت پاداشی که کاربر به خاطر پیروزی به دست می‌آورد، رابطه‌ی مستقیمی با سطح کاربر دشمن دارد. به بیان دیگر، هر چه سطح دشمن بیشتر باشد، پاداش شما نیز بیشتر خواهد بود. همچنین اگر بخواهید از یک کاربر به خاطر کشتن شما در گذشته انتقام بگیرید، پاداش دو برابر حالت عادی خواهد شد.
 • اگر یک کاربر به کاربر دیگری حمله کند اما از او از مبارزه سر باز بزند و تصمیم به فرار بگیرد، کاربر مهاجم می‌تواند او را بکشد اما پاداشی دریافت نخواهد کرد. این کاربران به «قاتلان تحت تعقیب» تبدیل خواهند شد و به صورت نقاط قرمز رنگ روی نقشه‌ی دیگر کاربران نمایش داده می‌شوند. پاداش این کاربران از کَپ‌های (واحد پول داخل بازی) قاتلان کم خواهند شد.
 • نبردهای کاربر علیه کاربر تا پیش از رسیدن به سطح 5 فعال نخواهد شد.
 • کاربران می‌توانند با معرفی خود به عنوان «صلح جو» از حمله‌ی دیگران به خود جلوگیری کنند. البته در این صورت قابلیت حمله به دیگران را نیز نخواهند داشت.
 • بازی نسبت به کشته شدن کاربران سخت گیر نخواهد بود، زیرا این اتفاق تنها باعث از دست دادن جانک‌ها می‌شود که برای ساختن و آپگریدن کردن آیتم‌ها استفاده می‌شوند. البته کاربر می‌تواند پس از ورود دوباره، به محل کشتن خود بازگردد و پیش از دیگران، جانک‌ها را جمع آوری کند. همچنین محل‌هایی در سرتاسر جهان بازی برای ذخیره کردن جانک‌ها وجود دارد که با ذخیره‌ سازی در آن‌ها هیچ کاربری قابلیت دسترسی نخواهد داشت.
 • ریسپاون شدن پس از مرگ به نزدیک‌ترین نقطه‌ی ریسپاون و البته ورودی پناهگاه 76 بدون هزینه خواهد بود اما اگر کاربر بخواهد به مکانی که در گذشته از آن بازدید کرده ریسپاون شود، با توجه به میزان فاصله مقداری از کَپ‌های او کم خواهد شد.
 • می‌توانید دیگر کاربران را در بازی بلاک کنید. در این صورت قادر به دیدن شما نخواهند بود.
 • منحنی قدرت در نبردهای کاربر علیه کاربر با نبردهای کاربر علیه محیط (PvE) تفاوت دارد. منحنی قدرت اسلحه‌ها و زره‌ها در نبردهای کاربر علیه کاربر کوچکتر خواهد بود تا بدین ترتیب کاربران با سطح پایین در برابر کاربران با سطح بالاتر شانس پیروزی داشته باشند.
 • استفاده از بمب هسته‌ای باعث نابودی تمامی ساختمان‌های یک کمپ می‌شود. البته کاربری که کمپش مورد حمله قرار گرفته، می‌تواند با استفاده از بلوپرینت‌ها آن‌ها را به راحتی بازسازی کند.
 • بلوپرینت‌ها این قابلیت را به کاربران می‌دهد تا کمپ خود را به هر نقطه‌ی دلخواه دیگری انتقال دهند.
 • تعمیر کمپ‌ها بسیار آسان خواهد بود.
 • سازهای موسیقی در بازی قرار دارند.
 • قابلیت چت صوتی در بازی وجود خواهد داشت. همچنین یک سیستم چت صوتی در بازی وجود دارد که به شما اجازه می‌دهد تا با کاربران غریبه که در اطراف شما هستند صحبت کنید.
 • V.A.T.S دچار تغییراتی شده است و کاربر باید برای هدف گیری نقاط خاصی از بدن دشمنان با استفاده از این سیستم، باید یکی از پرک‌ها را فعال کند.
 • تمامی موسیقی‌های متن بازی را اینون زیور نواخته است. همچنین تعدادی موسیقی لایسنس شده و ایستگاه رادیویی نیز در بازی قرار دارند. طبق گفته‌ی سازندگان، بازی Fallout 76 بیشترین تعداد موسیقی را در مقایسه با نسخه‌های پیشین فال اوت خواهد داشت.
 • سرورهای خصوصی قطعاً فعال خواهند شد و از ماد نیز پشتیبانی خواهند کرد. بتسدا وعده داده است به طور کامل به پشتیبانی از سرورهای خصوصی و مادها متعهد باشد.
 • 80 درصد شخصیت‌های بازی Fallout 76 قدیمی و 20 درصد نیز جدید هستند.

در جریان پنل، یک ویدیو کوتاه از بازی به نمایش گذاشته شد که روی سیستم S.P.E.C.I.A.L تمرکز دارد. در ادامه می‌توانید این ویدیو را مشاهده کنید:

رویداد QuakeCon  تنها به بازی Fallout 76 خلاصه نمی‌شود. در این رویداد ویدیوی جدیدی از بازی مورد انتظار Rage 2 به نمایش در آمد که دنیای بزرگ و گان پلی آن را به نمایش می‌گذاشت. علاوه بر این، شاهد انتشار نخستین ویدیو از گیم‌پلی DOOM Eternal نیز بودیم. این بازی دنباله‌ای بر قسمت پیشین خواهد بود و انتظار می‌رود اسلحه‌ و دشمنان متنوع‌تری داشته باشد.

در پایان، لازم به ذکر است بازی Fallout 76 در تاریخ 23 آبان برای سه پلتفرم پلی استیشن 4، ایکس باکس وان و پی سی عرضه خواهد شد.

malltina

مطالب مرتبط

نمرات The Last of Us Part 2 بهترین بازی پلی استیشن 4 منتشر شد

گروه بزرگی از سایت‌های معتبر معتقد هستند که ساخته جدید ناتی‌داگ توانسته ویدیو گیم را چه در روایت داستان و چه تجربه واقع‌گرایانه از گیم‌پلی به سطحی برساند که پیش از این آن را مشاهده نکرده بودیم.در ویجیاتو بخوانید... ادامه مطلب

بهترین بازی های سال 2019 ویجیاتو مشخص شدند [تماشا کنید]

بعد از نزدیک به دو هفته بالاخره نوبت به اصلی‌ترین جایزه‌ی سال رسید: بهترین بازی سال 2019اما این بار مشابه سال‌های گذشته که در دیجیاتو ما را دنبال کردید، می‌خواهیم نه یک بازی، بلکه ده بازی برترمان را به شما معرفی کنیم و اندکی راجع به همه آن‌ها صحبت کنیم. گرچه مفصلا راجع به تک به... ادامه مطلب

با بهترین بازی موبایل سال آشنا شوید

از زمانی که بازی‌های موبایلی در ذهن مخاطبین و گیمرها صرفا سرگرمی‌هایی کوچک برای پر کردن اوقات فراغتی محدود محسوب می‌شدند مدت‌ها گذشته. این روزها تمام گیمرها قبول کرده‌اند که پلتفرم موبایل نیز مانند تمام پلتفرم‌های دیگر می‌تواند میزبان عناوین بزرگ و کوچکی باشد که تاثیری شگرف در این صنعت رو به رشد می‌گذارند.تحریریه ویجیاتو... ادامه مطلب

با بهترین طراحی جهان در بازی‌های سال ۲۰۱۹ آشنا شوید

یکی از رسالت‌های هر بازی خوبی، غرق کردن ما در دنیایی کاملاً متفاوت با دنیای واقعیست و ایجاد این احساس که واقعاً به آن جهان مجازی تعلق داریم. این کاری نیست که هر بازی‌سازی به راحتی از پسش برآید. یک محیط خوب ترکیبی از اتمسفرسازی درست، توپوگرافی فکرشده، معماری چشم‌نواز و بی‌شمار فعالیت سرگرم‌کننده است.تمام... ادامه مطلب

با بهترین بازی ورزشی یا خانوادگی سال آشنا شوید

وقتی صحبت از بهترین بازی‌ 2019 یا هر سال دیگری باشد باشد، بازی‌های ورزشی و خانوادگی از جمله عناوینی هستند که به راحتی از یادها می‌روند. اما تلاش ما بر این بوده که هیچ بازی خوبی را از لیست بهترین‌های سال جا نیندازیم. این‌ها نامزدهای بهترین بازی ورزشی یا خانوادگی هستند و برخی از آن‌ها... ادامه مطلب

با بهترین بازی با ژانر ترکیبی سال ۲۰۱۹ آشنا شوید

در نسل هشتم از بازی‌های ویدیویی، احتمالاً مهم‌ترین اتفاقی که افتاد ظهور انبوهی بازی نوآورانه بود که متوجه شدند نیازی به پایبندی کامل به ژانرهای از پیش تثبیت شده نبوده و می‌توان با ادغام بهترین عناصر بهترین ژانرها، تجربه‌ای خلق کرد که هیچوقت مشابه‌اش را ندیده‌ایم.تمام بازی‌هایی که تحریریه ویجیاتو رای به حضور آن‌ها در... ادامه مطلب

نظرات ۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟