سونی با لیست‌ بازی‌های رایگان پلی‌استیشن پلاس ماه سپتامبر غافل گیرتان می‌کند

سونی با لیست‌ بازی‌های رایگان پلی‌استیشن پلاس ماه سپتامبر غافل گیرتان می‌کند

سونی با لیست‌ بازی‌های رایگان پلی‌استیشن پلاس ماه سپتامبر غافل گیرتان می‌کند

همان‌طور که با نزدیک شدن به انتهای آگوست انتظار می‌رفت، شرکت سونی بالاخره لیست بازی‌های رایگان پلی‌استیشن پلاس ماه سپتامبر را منتشر کرد. همانند گذشته، تعداد بازی‌های رایگان این ماه نیز ۶ عدد خواهد بود که تعدادشان به طور مساوی بین ۳ پلتفرم پلی استیشن ۴، پلی استیشن ۳ و پلی استیشن ویتا تقسیم شده است. البته لیست این ماه یک تفاوت قابل توجه با ماه‌های قبل دارد، اینکه هر ۶ بازی معرفی شده از قابلیت کراس پلی پشتیبانی می‌کنند.

بزرگترین بازی لیست سپتامبر، بدون شک Destiny 2 است که هم اکنون می‌توانید آن را به صورت رایگان دریافت کنید. این بازی آنلاین سال گذشته‌ی میلادی منتشر شد تا طرفداران این سری را به بازگشت مجاب کند که به نظر می‌رسد عملکردی موفقیت آمیز داشته است. استودیو بانجی قول داده است در جریان سال جاری میلادی محتویات جدیدی را منتشر کند تا بدین ترتیب حس تازگی و هیجان بازی حفظ شود.

همچنین آن دسته از مشترکان پلی استیشن پلاس که Destiny 2 را دریافت کنند، می‌توانند به صورت آزمایشی به حالت Gambit دسترسی داشته باشند. این دسترسی از ساعت ۱۰ صبح روز یک سپتامبر (۱۰ شهریور) آغاز می‌شود. دیگر بازی در نظر گرفته شده برای کاربران پلی استیشن ۴، God of War III Remastered است.

پلی‌استیشن پلاس

سونی برای مشترکان پلس استیشن ۳، دو بازی Another World - 20th Anniversary Edition و Q.U.B.E. Director's Cut را در نظر گرفته است. مشترکان پلی استیشن ویتا نیز می‌توانند Sparkle 2 و Foul Play را به صورت رایگان دریافت کنند. علاوه بر این‌ها، تمامی مشترکان این سرویس می‌توانند بازی Knowledge is Power را تا تاریخ ۶ نوامبر (۱۵ آبان) و بازی واقعیت مجازی Here They Lie را تا تاریخ ۲ اکتبر (۱۰ مهر) دریافت کنند.

اگر تاکنون نتوانسته‌اید بازی‌های رایگان پلی استیشن پلاس برای ماه آگوست را دریافت کنید نگران نباشید، زیرا هنوز برای دریافت آن‌ها فرصت دارید. لیست ماه پلی استیشن ۴ گذشته شامل دو بازی Mafia III و Dead by Daylight می‌شده است. همچنین برای اطلاع از لیست بازی‌های رایگان پلی استیشن پلاس در ماه‌های گذشته سال ۲۰۱۸ می توانید به این لینک مراجعه کنید.

پلی استیشن ۴

  • Destiny 2
  • God of War III Remastered
  • Another World - 20th Anniversary Edition (کراس بای با پلی استیشن ۳ و ویتا)
  • QUBE Director's Cut (کراس بای با پلی استیشن ۳)
  • Sparkle 2 (کراس بای با پلی استیشن ۳ و ویتا)
  • Foul Play (کراس بای با ویتا)

پلی استیشن ۳

  • Another World - 20th Anniversary Edition (کراس بای با ویتا و پلی استیشن ۴)
  • QUBE Director's Cut (کراس بای با پلی استیشن ۴)

پلی استیشن ویتا

  • Sparkle 2 (کراس بای با پلی استیشن ۳ و ۴)
  • Foul Play (کراس بای با پلی استیشن ۴)

نظرات ۱

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل