ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

کنفرانس تکتولوژی دیجی کالا
تکنولوژی

کنفرانس تکنولوژی دیجی‌کالا در دانشگاه تهران برگزار خواهد شد

کنفرانس تکنولوژی دیجی‌ کالا در تاریخ ۱۵ شهریورماه در تالار علامه امینی کتابخانه مرکزی دانشگاه تهران برگزار خواهد شد. این کنفرانس نخستین برنامه اختصاصی آکادمی دیجی‌کالا خواهد بود که قرار است متناسب با نیاز صنعت ...

کنفرانس تکنولوژی دیجی‌ کالا در تاریخ ۱۵ شهریورماه در تالار علامه امینی کتابخانه مرکزی دانشگاه تهران برگزار خواهد شد. این کنفرانس نخستین برنامه اختصاصی آکادمی دیجی‌کالا خواهد بود که قرار است متناسب با نیاز صنعت برای دانشجویان و تازه فارغ التحصیلان برگزار شود. نخستین کنفرانس این رویداد در زمینه تکنولوژی، مباحث فنی و متن باز (Open Source) است و توسعه دهندگان از سراسر ایران را گردهم می‌آورد.

کنفرانس تکنولوژی دیجی‌ کالا، رویدادی ۱ روزه است که در آن امکان آشنایی و تبادل اطلاعات با اعضای تیم فنی دیجی‌کالا مهیا خواهد بود و اعضای تیم تجربیات خود را در ارتباط با پلتفرم جدید این شرکت، سوپرنوا، به شرکت‌کنندگان منتقل خواهند کرد. در این کنفرانس چالش‌های ایجاد و تحول محصول در گروه دیجی‌کالا به‌وسیله زیر ساخت‌های متن باز (Open Source) توسط نمایندگان تیم فنی دیجی‌کالا شرح داده می‌شود.

در این رویداد یک روزه، ۱۴ نفر از اعضای تیم دیجی‌کالا به ارائه تجربیات خود در حوزه‌های مختلفی می‌پردازند و پیشرفت‌های دیجی‌کالا در زمینه ارائه خدمات به میلیون‌ها مشتری و ساخت فضای کاری دلپذیر به منظور افزایش خلاقیت توسعه‌دهندگان و سایر مباحث مرتبط پوشش داده می‌شود. اعضای تیم فنی دیجی‌کالا در طول مدت زمان برگزاری سمینار، سخنرانی خواهند داشت و شرکت‌کنندگان می‌توانند سوالات و نکات مدنظر خود را به صورت مستقیم با اعضای فنی در میان بگذارند.

کنفرانس تکنولوژی دیجی‌ کالا

آکادمی دیجی کالا درباره این رویداد چنین نوشته است:

«با شرکت در کنفرانس تکنولوژی ما خواهید دید که چطور با تغییر رویکرد به متن باز شدن توانستیم از هفته‌ای یک‌بار deploy کردن سیستم، به شیوه‌ای عمل کنیم که امکان ۵۰۰ بار deploy کردن روزانه را داشته باشیم. چگونه سیستم خود را رشد دادیم تا بتوانیم به میلیون‌ها مشتری خدمات‌رسانی داشته باشیم. و چگونگی ساختن محیطی که توسعه دهنده‌ها و برنامه‌نویس‌ها عاشق آن باشند.»

علاقه‌مندان جهت شرکت در کنفرانس تکنولوژی دیجی‌ کالا تا پایان روز دوازدهم شهریور ۹۷ فرصت دارند تا با تکمیل اطلاعات خود در صفحه ایوند این کنفرانس در اینجا  ثبت‌نام کنند.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی