رندر و تصاویری از گوشی میت 20 هواوی منتشر شد

رندر و تصاویری از گوشی میت 20 هواوی منتشر شد

هواوی رسماً تأیید کرده از گوشی های سری میت ۲۰ در ۲۴ مهر ماه در لندن رونمایی می کند. اکنون تصاویری و رندری از این سری منتشر شده است که خبر از برخی جزئیات آنها می دهد.

به تازگی تصاویری از میت ۲۰ پرو در دستان فردی مشاهده شده. این تصاویر خبر از دوربین سه گانه گوشی می دهند که ماژول های آن در کنار یک فلش دو گانه در دو ردیف دو تایی قرار گرفته اند. علاوه بر این یک حسگر اثر انگشت در میانه قاب پشتی گوشی قرار گرفته. البته این گوشی در قاب محافظی قرار گرفته تا به این ترتیب از چشم افراد کنجکاو مخفی بماند. اما دوربین گوشی با طراحی خاصش قطعاً جلب توجه می کند.

در بخش بالایی دستگاه درگاه ۳.۵ میلی  متری هدفون به چشم می خورد، موردی که در میت ۱۰ پرو شاهد حذفش بودیم. همچنین در میت ۹ پرو شاهد لبه های خمیده بودیم که البته بر خلاف گوشی های سامسونگ کاربرد خاصی برای آنها در نظر گرفته نشده بود. به نظر می رسد بار دیگر هواوی قصد دارد این طراحی را به میت ۲۰ پرو بیاورد. بریدگی بزرگ بالای نمایشگر نیز شاید نشان از تعبیه ماژول های مورد نیاز برای سیستم شناسایی چهره پیشرفته داشته باشد.

علاوه بر این تصویری از رندرهای میت ۲۰ پرو منتشر شده که باز هم خبر از نمایشگر با لبه های خمیده و با بریدگی بالای نمایشگر می دهد. البته در این رندر خبری از حسگر اثر انگشت در قاب پشتی نیست و به این ترتیب شاید شاهد تعبیه این ماژول در زیر نمایشگر باشیم.

میت 20

از آنجایی که در حال حاضر تنها نمایشگرهای OLED قابلیت تعبیه حسگر انگشت در زیر خود را دارند به نظر می رسد میت ۲۰ پرو از این نوع نمایشگر بهره مند باشد در حالی که میت ۲۰ با نمایشگر LCD عرضه شود.

 

تماشا کنید: هواوی میت ۲۰ لایت سوژه دوربین وبسایت های لهستانی

نظرات ۴

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato