پرواز تسلا توسط دوربین‌های نظارتی شکار شد [تماشا کنید]

پرواز تسلا توسط دوربین‌های نظارتی شکار شد [تماشا کنید]

ماشین‌ های الکتریکی تسلا همواره به زیبایی و سرعت خارق العاده‌شان معروفند اما اخیراً مشخص شده که این ماشین‌ ها هنر دیگری هم در طراحیشان نهفته شده. به تازگی ویدیوی از پرواز تسلا در فضای مجازی منتشر شده که طرفداران این برند آمریکایی را شوکه کرده است.

بنابر شواهد موجود، اخیراً مردی کانادایی موفق شده با گذر از خطوط راه آهن شهر برنی کانادا، ماشین خود را راهی آسمان کند و صحنه‌‌ای زیبا از پرواز تسلا رقم زند.

جالب اینجاست که یک دوربین نظارتی هم موفق شده، این اتفاق را شکار کند تا کاربران سایت یوتوب بتوانند از مشاهده‌ی آن به وجد آیند.

پرواز تسلا
محل وقوع حادثه

به گزارش روزنامه‌ های این شهر کوچک، راننده‌ی ۴۸ ساله‌ی تسلای یاد شده با برخورد به خط آهن از سطح جاده بلند شده و به طول ۳۰ متر پرواز کرده است. حال از آنجایی که ماشین‌ های الکتریکی تسلا، گزینه‌ های مناسبی برای پرواز به شمار نمی‌روند، صدمات زیادی به این وسیله‌ی نقلیه وارد شده است.

راننده‌ی این ماشین تسلا که مدلش هنوز توسط رسانه‌ ها لو نرفته، پس از اتفاق سریعاً به دلیل آسیب دیدگی به بیمارستان منتقل شده و خوشبختانه حین این حادثه به خودوری دیگری آسیبی وارد نشده است.

البته این مسئله موجب نشده که پلیس کانادا از بی احتیاطی وی بگذرد و او توسط سیستم قضایی کانادا به علت عدم رعایت نکات امنیتی و رانندگی خطرناک محکوم شده است.

ماشین‌ های تسلا به علت باتری الکتریکی تعبیه شده در آنها از وزن بسیار بالایی برخوردارند و کمتر نیرویی می‌تواند این ماشین‌ ها را تکان دهد. با این وجود موتور این ماشین‌ موفق شده که این وسیله‌ی نقلیه سنگین را از جای خود بلند کند که نشان می دهد این موتور‌های الکتریکی جزو قویترین مدل‌های موجود در جهان به شمار می روند.

 

تماشا کنید: جدال سنت و مدرنیته؛ مسابقه درگ فوق العاده جذاب مکلارن ۷۲۰S و تسلا مدل S

نظرات ۵

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato