تاریخ عرضه احتمالی آیفون Xs و Xs Plus توسط شریک اروپایی اپل فاش شد

تاریخ عرضه احتمالی آیفون Xs و Xs Plus توسط شریک اروپایی اپل فاش شد

در حالی که تنها ۴۸ ساعت با برگزاری مراسم معارفه آیفون های ۲۰۱۸ و مورد انتظار اپل فاصله داریم، تاکنون هیچ یک از اینسایدرهای شناخته شده اطلاعاتی درباره تاریخ عرضه موبایل های «تمام نمایشگر» اهالی کوپرتینو منتشر نکرده اند. به صورت معمول و با تعیین تاریخ برگزاری مراسم های معرفی دیوایس های هوشمند، حدس تاریخ عرضه آنها کار چندان دشواری نیست و اطلاعاتی که اخیراً از سوی یکی از شرکای ایتالیایی اپل منتشر شده، با آنچه پیشتر انتظار داشتیم همخوانی دارد.

این اپراتور اروپایی به کارمندان خود هشدار داده که از روز ۲۱ الی ۲۷ سپتامبر باید منتظر حجم کاری به مراتب بیشتری نسبت به اوقات دیگر باشند. اگرچه در ایمیل داخلی این کمپانی اشاره ای واضح به نام سه آیفون جدید اپل نشده، موضوع ایمیل تایید می کند که این حجم کاری نامتعارف به اپل ارتباط دارد.

با آگاهی از محتویات ایمیل، دیگر حدس این موضوع کار سختی نیست که عرضه آیفون Xs، آیفون Xs Plus و آیفون Xc از روز ۲۱ سپتامبر (سی ام شهریورماه) در ایتالیا آغاز خواهد شد؛ یعنی در روز جمعه دو هفته دیگر. اگر این موضوع صحت داشته باشد، می توان فرض را نیز بر این گذاشت که پیش فروش سه دستگاه از ۱۴ سپتامبر (۲۱ شهریورماه) آغاز شده و درست مشابه به برنامه عرضه آیفون ۸ و ۸ پلاس خواهد بود؛ موبایل هایی که ۱۲ سپتامبر ۲۰۱۷ معرفی شدند، ۱۵ سپتامبر برای پیش خرید در دسترس قرار گرفتند و درست یک هفته بعد به دست مشتریان رسیدند.

گفتنی است که البته یکی از آیفون های امسال احتمالاً اندکی دیرتر از دو موبایل دیگر روانه بازار خواهد شد؛ اما بعید است که این تعویق کوتاه مدت به اندازه آیفون X سال گذشته به درازا بکشد.

ویجیاتو

نظرات ۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato