تاریخ رونمایی از خانواده هواوی میت 20 رسماً اعلام شد

تاریخ رونمایی از خانواده هواوی میت 20 رسماً اعلام شد

کمپانی هواوی در جریان نمایشگاه IFA 2018 اعلام کرده بود که موبایل های خانواده میت ۲۰ روز شانزدهم اکتبر (۲۴ مهرماه) از راه خواهند رسید اما حالا چینی ها دعوت نامه های مراسم معارفه این خانواده را نیز به دست اصحاب رسانه رسانده اند که نشان می دهد تنها یک هفته تا رونمایی از میت ۲۰ در روز ۱۶ سپتامبر (۲۵ شهریورماه) باقی مانده است.

هواوی میت ۲۰ و میت ۲۰ پرو نخستین اسمارت فون هایی هستند که به چیپست کایرین ۹۸۰ تجهیز خواهند شد و تمرکزی مضاعف روی قابلیت های هوش مصنوعی خواهند داشت. گفتنی است که در دعوت نامه هواوی، چیپست کایرین به شکلی هوشمندانه در بخش بالایی بدنه پشتی به نمایش درآمده که چیدمان مربعی شکل دوربین را، آنطور که در شایعات شنیده بودیم، تایید می کند.

تصویر لو رفته از بدنه پشتی هواوی میت 20 و چیدمان مربعی دوربین
تصویر لو رفته از بدنه پشتی هواوی میت ۲۰ و چیدمان مربعی دوربین

کایرین ۹۸۰ طی IFA امسال معرفی شد و نخستین چیپست جهان است که به کمک فرآیند ۷ نانومتری TSMC ساخته می شود. هواوی وعده سرعتی تا ۴۶ درصد بهتر از سایر چیپست ها را داده و پردازشگر گرافیکی هم تا ۱۷۸ درصد بیشتر از قبل در مصرف انرژی بهینه است. در مجموع، تمام بهبودهای صورت گرفته می توانند عملکردی تا ۳۷ درصد بهتر را رقم بزنند که این موضوع در بنچمارک های منتشر شده از کایرین ۹۸۰ نیز مشهود است.

موبایل های خانواده میت ۲۰ به احتمال فراوان به همان دوربین سه گانه ای مجهز می شوند که در مدل P20 پرو شاهدش بوده ایم؛ اما این بار با چیدمانی مربعی شکل و همراه با فلاش LED. هم اکنون انتظار می رود که علاوه بر این دو موبایل، از یک موبایل Porsche Edition نیز رونمایی شود و بدین ترتیب، خانواده میت ۲۰ با در نظرگیری میت ۲۰ لایت چهار عضو خواهد داشت.

نظرات ۳

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato