ده موردی که می‌خواهیم در فصل آخر سریال تئوری بیگ بنگ ببینیم

ده موردی که می‌خواهیم در فصل آخر سریال تئوری بیگ بنگ ببینیم

چندی پیش شاهد انتشار اخباری مبنی بر اتمام سریال The Big Bang Theory بعد از پخش دوازدهمین فصل آن بودیم. دلیل به پایان رسیدن سریال با دوازدهمین فصل پس از چند روز اعلام شد و مطلع شدیم که جیم پارسونز، بازیگر شخصیت شلدون کوپر، با وجود پیشنهاد پنجاه میلیون دلاری تهیه‌کنندگان سریال، حاضر به تمدید قرارداد خود برای دو فصل بیشتر نشده است. در نتیجه سریال پرطرفدار  تئوری بیگ بنگ با ۲۷۹ قسمت در مجموع دوازده فصل برای همیشه به پایان می‌رسد.

اکنون که به طور قطع می‌دانیم فصل جدید سریال تئوری بیگ بنگ آخرین فصل این مجموعه خواهد بود می‌توانیم لیستی از چیزهایی که دوست داریم پیش از پایان بزرگترین مجموعه‌ی کمدی جهان در آن ببینیم تهیه کنیم. در ادامه‌ی مطلب می توانید لیست ده‌تایی خواسته‌های ما از فصل نهایی این سریال را مطالعه فرمایید:

  • بازگشت نبراسکایی‌ها

خانواده‌ی پنی تا به حال حضور چندان پررنگی در سریال نداشته‌اند. پررنگ‌ترین حضور آن‌ها در قسمت اول فصل دهم سریال بود که مادر و برادر پنی؛ سوزان و رندال، در این قسمت حضور یافتند. فصل آخر بهترین موقعیت برای بازگشت مجدد خانواده‌ی پنی و یا حتی بهتر از آن سفری به نبراسکا و دیدار خانه‌ی دوران کودکی پنی است.

  • رونمایی از سم والوویتز

سه فصل از معرفی جاش؛ برادر ناتنی هاوارد، به مجموعه می‌گذرد و از آن زمان تا به حال اشاره‌ای به او نشده‌است. علاوه بر این ما هنوز پدر خانواده، سم والوویتز را ندیده‌ایم. دوست داریم در این فصل هاوارد با پدرش معاشرت کند که این تعامل قطعآ برای سایمون هلبرگ بازیگر نقش هاوارد آخرین چالش بزرگ در سریال خواهد بود.

  • نام فامیلی پنی

نام فامیل پنی پس از ازدواج او با لئونارد به هافستدر تغییر کرد اما قبل از آن که او و لئونارد با هم ازدواج کنند ما هرگز نفهمیدیم اسم فامیلی او چیست. هر کمدی‌ای که اسم واقعی شخصیت هایش را پنهان نگه داشته در نهایت آن را فاش کرده‌است مثل وینستون اشمیت در سریال دختر جدید(New Girl)و رونالد مکدونالد در سریال فیلادلفیا همیشه آفتابی‌ست(It's Always Sunny in Philadelphia). قانون همین است و الان نوبت تئوری بیگ بنگ است تا طبق این قوانین عمل کند.

سریال the big bang theory

  • بچه دار شدن لئونارد و پنی  و یا شلدون و امی

به لطف سریال شلدون جوان(Young Sheldon) می‌دانیم که شلدون و امی در نهایت صاحب فرزند می‌شوند. اما سازندگان سریال بارها و بارها اعلام کرده‌اند که برنامه‌ای برای بچه دار شدن پنی و لئونارد و امی و شلدون در طول سریال ندارند. این مسئله به طور قطع تغییر خواهد کرد چون یکی از مواردی‌ست که مردم خواهان آنند و سریال تئوری بیگ بنگ سابقه‌ی حرف شنوی از خواسته‌های مردم را دارد. یکی یا هردوی این زوجین قطعا صاحب فرزند خواهند شد حتی اگر به صورت مونتاژی از آینده در این فصل نشان داده شود.

  • همراهی برای راج

راج در تمام طول سریال در پیدا کردن عشق واقعی ناموفق بوده است و تمام چیزی که در طی فصل‌های متوالی سریال به دنبال آن بوده یافتن همراهی مناسب برای خود است. الان وقت آن رسیده که سازندگان سریال او را به خواسته‌اش برسانند. این شخص می تواند کسی باشد که او قبلا با آن‌ها در رابطه بوده یا می‌تواند فرد جدیدی باشد که توسط بازیگران سریال محبوب دیگری مثل بازی تاج و تخت بازی شود.

سریال the big bang theory

  • حضور کوتاهی از بازیگران بازی تاج و تخت(Game of Thrones)

همانطور که در مورد قبلی گفتیم حضور کوتاهی از بازیگران سریال پرطرفدار بازی تاج و تخت گزینه‌ی مناسبی برای فصل پایانی سریال است. دیدن امیلیا کلارک(دنریس تارگرین)، رز لزلی(ییگریت)، ناتالی دورمر(مارجری تایرل) و ... در نقش دوست دختر راج بسیار جذاب و دیدنی خواهد بود . با این حال ما حتی به حضوری کوتاه از لیام کانینگهام(سر داوس سی‌ورث) در نقش خودش نیز راضی هستیم.

مجموعه تئوری بیگ بنگ تا به حال حضور بسیاری از بازیگران و شخصیت‌های فرنچایزهای فانتزی و علمی-تخیلی را به خود دیده است اما با وجود صحبت‌های بسیاری که پیرامون این سریال پرطرفدار در قسمت‌های مختلف شده  تا به حال از بازی تاج و تخت کسی در این سریال حضور پیدا نکرده است. کراس اور شخصیت‌های بازی تاج و تخت به تئوری بیگ بنگ جالب خواهد بود چراکه هر دو سریال تقریبا در بازه‌ی زمانی مشابه به اتمام می‌رسند و هر دو متعلق به کمپانی وارنر هستند پس احتمال رخ دادن این کراس اور وجود دارد.

  • کراس اورهای بیشتر از سریال شلدون جوان

تهیه کنندگان سریال‌های تئوری بیگ بنگ و اسپین آف آن؛ شلدون جوان،گفته‌اند که به دنبال پیدا کردن راه‌هایی هستند تا دو سریال بیشتر با هم تعامل کنند. طبق جزئیاتی که تا به حال از فصل آخر سریال اعلام شده می دانیم که دوست دوران کودکی شلدون؛ تَم، قرار است دوباره به زندگی او وارد شود. در پنل نویسندگان تئوری بیگ بنگ در کامیک کان ۲۰۱۸ استیو هالند؛یکی از تهیه کنندگان و نویسندگان سریال، اعلام کرد:

«الان مشغول نوشتن یه قسمت هستیم که می‌خواهیم تم، که بهترین دوست شلدون در سریال شلدون جوان هست رو معرفی کنیم. ما قراره ببینیم چه اتفاقی بین این دو نفر افتاده و چرا شلدون تو این یازده سال حتی یک بار هم در بیگ بنگ به اون اشاره نکرده.»

با این وجود تنها حضور تم در سریال برای ما کافی نیست و دوست داریم  یان آرمیتاژ، زو پری و تمامی بازیگران شلدون جوان را در تئوری بیگ بنگ در خواب و رویا و یا شیوه‌ای مشابه آن ببینیم.

  • تعمیر آسانسور

اگر بیگ بنگ جای پای سریال محبوب دوستان(Friends) قدم بگذارد و سریال با ا‌سباب‌کشی  لئونارد و پنی از آپارتمانشان به پایان برسد، سکانس آخر باید آن‌ها را در حالی‌که از پله‌ها پایین می روند نشان دهد و به طور همزمان ساکنان جدید آپارتمان ۴A را نیز نشان دهد که از آسانسور به تازگی تعمیر شده خارج می‌شوند.

  • بازگشت «بازینگا»

تکه کلام شلدون از فصل هشتم سریال به بعد حتی یک بار هم بر زبان این شخصیت جاری نشده است اما سریال می تواند برای آخرین بار این تکه کلام دوست داشتنی را بازگرداند.

سریال تئوری بیگ بنگ

  • خاندان هافستدر

همیشه در سریال شاهد تنفر لئونارد از خواهر و برادرش که هر دو از او موفق تر هستند بودیم و همین موفقیت تمام محبت و توجه مادرشان را به آن‌ها جلب کرده است .به نظر ما آخرین فصل سریال بهترین فرصت برای معرفی کامل خاندان هافستدر به سریال است.

آخرین فصل سریال تئوری بیگ بنگ در تاریخ دوشنبه بیست و چهارم سپتامبر ۲۰۱۸ مصادف با دوم مهر ماه در شبکه‌ی CBS  آغاز به پخش می‌کند و پس از پخش قسمت اول به ساعت همیشگی پخش خود در روز پنجشنبه بیست و هفتم سپتامبر باز می‌گردد.

ویجیاتو

نظرات ۱۷

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato