اشاره به ایرپاور در دفترچه راهنمای آیفون XS؛ لغو عرضه در دقیقه ۹۰

اشاره به ایرپاور در دفترچه راهنمای آیفون XS؛ لغو عرضه در دقیقه ۹۰

مدت کوتاهی بعد از رونمایی اپل از آیفون های ۲۰۱۸، این کمپانی تمام اشارات به  AirPower را از وب سایت خود حذف کرد. سپس دو اینسایدر شناخته شده اعلام کردند که اپل با مشکلاتی در تولید AirPower مواجه شده که می تواند دلیلی برای عدم عرضه این شارژر وایرلس تا به امروز باشد. اما حالا که ارسال آیفون XS و XS Max برای پیش خریدکنندگان آغاز شده، مشتریان متوجه اشاراتی به AirPower در بسته بندی این دو موبایل شده اند.

یکی از کاربران توییتر اخیراً تصویری را از دفترچه راهنمای آیفون XS منتشر کرده که به صراحت به شارژر AirPower اشاره دارد. به نظر می رسد که اپل واقعاً به دنبال عرضه همزمان AirPower با آیفون های جدیدش بوده؛ در غیر این صورت دلیلی برای اشاره به این شارژر در دفترچه راهنمای آیفون XS وجود ندارد.

اشاره به شارژر AirPower در دفترچه راهنمایی آیفون XS

شارژر AirPower اپل می تواند محصولات مختلفی را به صورت همزمان شارژ کند که آیفون، اپل واچ و ایرپادها از جمله آنها هستند. گفته می شود اپل در توسعه این دیوایس با داغی بیش از حد و مشکلات نرم افزاری مواجه شده که حل کردنشان آسان نیست. اپل اما هنوز به استفاده از علامت تجاری ایرپاور و عرضه آن تمایل دارد؛ هرچند که شاید ظاهر نهایی آن با آنچه در مراسم رونمایی از آیفون X به نمایش درآمد متفاوت باشد.

آیفون های سال ۲۰۱۸ اپل از شارژ وایرلس پشتیبانی می کنند و این موضوع درباره مدل ارزان قیمت تر آیفون XR که ماه آتی عرضه می شود هم مصداق دارد. آیفون XS و XS Max با سرعت بیشتری نسبت به آیفون X شارژ بی سیم می شوند اما شارژ سیمی همچنان پر سرعت ترین راهکار خواهد بود.

نظرات ۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato