هم زمان با دومین روز از طرح پیش فروش ایران خودرو ؛ کاهش قیمت برخی از محصولات این شرکت

هم زمان با دومین روز از طرح پیش فروش ایران خودرو ؛ کاهش قیمت برخی از محصولات این شرکت

بازار خرید و فروش خودرو این روزها در شوک افزایش قیمت دلار قرار گرفته و تمام معاملات در آن قفل شده است. به اعتقاد فعالان بازار با توجه اوضاع قیمت دلار به هیچ عنوان معاملات به صرفه نبوده و در حال حاضر تنها تعیین و تکلیف شرایط بازار ارز می تواند گره گشای کسادی بازار خودرو باشد. به رغم کاهش اندک برخی از خودروها در بازار و حتی با وجود آغاز به کار طرح پیش فروش ایران خودرو اما هنوز هم خریداران زیادی در دسترس نبوده و مشتریان و متقاضیان خودرو منتظر کاهش بیشتر قیمت ها هستند.
انتظار می رود با ادامه اجرای برنامه پیش فروش ایران خودرو در روزهای آتی، روند کاهشی قیمت در بازار آزاد ادامه یابد.
روز گذشته نیز رئیس اتحادیه نمایشگاه داران خودرو گفته بود که بازار دیگر کششی برای افزایش قیمت‌ به دلیل رشد نرخ ارز در بازار آزاد را نخواهد داشت.
پژو ۲۰۷ اتوماتیک بالاترین رشد قیمت را به خود اختصاص داده است به نحوی که این محصول با سه میلیون افزایش با قیمت ۱۰۷ میلیون تومان مورد معامله قرار می‌ گیرد.
این روزها سمند ال ایکس با  افزایش یک میلیون تومانی با قیمت ۵۵ میلیون، پژو ۴۰۵ GLX با کاهش ۵۰۰ هزار تومانی با قیمت ۵۰ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان، ساندرو اتوماتیک با ثبات قیمت ۱۱۳ میلیون تومان و پژو۲۰۶ تیپ ۲ با افزایش ۵۰۰ هزار تومانی با قیمت ۶۰ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان فروخته می‌ شود.
قیمت خودروهای داخلی در بازار امروز به شرح زیر است:پیش فروش ایران خودرو

نظرات ۳

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato