ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

ویجیاتو - بازی

برداشتن کلاه از سر پیتر چک در اولین آپدیت فیفا 19

سرانجام اولین به‌روزرسانی فیفا 19 منتشر شد که شامل رفع برخی از مشکلات بازی از جمله باگ معروف کلاه پیتر چک در بخش مربیگری می‌شود. در روزهای اخیر، تصاویر زیادی از دروازه‌بان آرسنال یعنی پیتر ...

شایان کرمی
نوشته شده توسط شایان کرمی | ۱۲ مهر ۱۳۹۷ | ۱۱:۱۵

سرانجام اولین به‌روزرسانی فیفا 19 منتشر شد که شامل رفع برخی از مشکلات بازی از جمله باگ معروف کلاه پیتر چک در بخش مربیگری می‌شود.

در روزهای اخیر، تصاویر زیادی از دروازه‌بان آرسنال یعنی پیتر چک در حالی که در بخش مربیگری فیفا در حال بستن قرارداد جدیدی است در سطح اینترنت منتشر شده‌اند. اگر از هواداران فوتبال باشید، می‌دانید که او بعد از آن که طی یک حادثه‌، ضربه سنگینی به سرش وارد شد، همیشه طی بازی از کلاه مخصوصی استفاده می‌کند.

حال جالب است بدانید که کلاه معروف چک، در فیفا 19 حتی زمانی که او برای بستن قرارداد در دفتر شما حضور پیدا می‌کند، روی سرش دیده می‌‌شود! مشکل خنده‌داری که البته در این آپدیت جدید رفع شده و ظاهرا پیتر دیگر قید پوشیدن کلاه هنگام مذاکره برای بستن قرارداد را زده است.

البته این آپدیت تغییر مهمی را در گیم‌پلی فیفا 19 اعمال نمی‌کنند و سازندگان بازی اعتقاد دارند که با توجه به آن‌که نسخه جدید فیفا در اولین‌ هفته‌های انتشار خود قرار دارد، کاربران هنوز در حال دست و پنجه نرم کردن با آن برای شناخت گیم‌پلی بازی هستند.

پیتر چک

البته این موضوع به این معنا نیست که فیفا 19 خالی از مشکل است و طی روز‌های اخیر، ویدیو‌های زیادی از مشکلات گیم‌پلی بازی مخصوصا بخش شوت زنی در فضای مجازی منتشر شده ‌اند. البته این مشکل در آپدیت جدید بازی رفع شده اما هنوز مواردی دیگری پابرجا هستند که با قطعا با به‌روزرسانی‌های آتی بازی رفع خواهند شد.

در نهایت باید منتظر ماند و دید که بعد از واکنش منفی کاربران به پچ‌های فیفا 18، شاهد تغییرات اساسی و کلیدی در آپدیت‌های این نسخه خواهیم بود یا خیر. چند رورزی از انتشار فیفا 19 می‌گذرد و این عنوان توانسته تا رضایت نسبی منتقدان و کاربران را به دست بیاورد. در نهایت، نباید از این موضوع غافل شد که طبق آمار فروش بازی در هفته اول انتشار، فیفا 19 کاهشی ۲۵ درصدی را در بخش فروش فیزیکی تجربه کرده که می‌توان یکی از دلایل آن را روی بورس بودن عناوین بتل رویال و رایگان دانست.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی