نگاه نزدیک به میت ۲۰ و میت ۲۰ پرو هواوی [تماشا کنید]

نگاه نزدیک به میت ۲۰ و میت ۲۰ پرو هواوی [تماشا کنید]

میت ۲۰ و میت ۲۰ پرو آخرین پرچمدارهای دنیای اندروید هستند که به واسطه چیپست ۷ نانومتری کایرین ۹۸۰ قدرت پردازش در این زمینه را به سطح جدیدی ارتقا داده اند. به گفته هواوی این چیپست با بهره گیری از هسته های Cortex A76، پردازشگر گرافیکی Mali-G76 و پشتیبانی از رم LPDDR4X یک سر و گردن بالاتر از دیگر تراشه های موبایل و حتی A12 بیونیک قرار دارد.

نحوه چینش سنسورهای دوربین نیز یکی دیگر از نقاط تمایز سری میت ۲۰ با پرچمدارهای دیگر است. در حالی که پیش از این شاهد پیکربندی های افقی و عمودی بودیم، این‌بار هواوی حسگرها و فلش را به صورت مربعی کنار هم قرار داده است.

باتری ۴۰۰۰ میلی آمپر ساعتی میت 20 نیز به لطف فناوری شارژ سریع در ۳۰ دقیقه تا ۷۰ درصد شارژ می شود. یکی دیگر از ویژگی های جالب توجه میت ۲۰ و ۲۰ پرو شارژ معکوس است که امکان تامین انرژی دستگاه های سازگار با Qi را فراهم می سازد.

مهندسان هواوی برای افزایش جذابیت ظاهری موبایل سیستم اسپیکر را از اساس باز طراحی کرده و آن را با درگاه USB-C یکپارچه کرده اند. علاوه بر این در تمامی گوشه های بدنه انحنایی به چشم می خورد که ظاهرا از خودروهای سوپر اسپرت الهام گرفته شده است. رنگ شفقی از گزینه های جذابی است که هواوی برای میت ۲۰ در نظر گرفته است.

نظرات ۳
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.