9 دقیقه از گیم‌پلی بخش داستانی بتلفیلد 5 را اینجا ببینید [تماشا کنید]

9 دقیقه از گیم‌پلی بخش داستانی بتلفیلد 5 را اینجا ببینید [تماشا کنید]

9 دقیقه از گیم‌پلی بخش داستانی بتلفیلد 5 را اینجا ببینید [تماشا کنید]

ساعاتی پیش ۹ دقیقه از گیم‌پلی بخش داستانی بتلفیلد ۵ منتشر شد که یکی از مراحل این بازی را به نمایش می‌گذارد.

همان‌طور که سازندگان بتلفیلد ۵ در استودیو دایس وعده داده بودند، برخلاف سری کال او دیوتی که بخش داستانی را در جدیدترین نسخه خود یعنی بلک آپس ۴ کنار گذاشته، بتلفیلد ۵ شامل بخش تک‌نفره خواهد بود.

ویدیو زیر بخشی از مرحله Nordlys از بتلفیلد ۵ را نمایش می‌دهد که در آن حضور کاراکتر زن به عنوان شخصیت اصلی بیشتر از هر مورد دیگری خودنمایی می‌کند. طی چندماه اخیر و از همان زمان معرفی بازی بتلفیلد ۵، بسیاری از گیمر‌ها بر این باور بودند که حضور پررنگ زنان در بتلفیلد جدید در واقع تحریف تاریخ توسط الکترونیک آرتز و دایس است. این اختلاف نظر خودش را در ویدیوهای منتشر شده از بازی هم نشان داده و تعداد دیسلایک این تریلر در یوتوب، از تعداد لایک‌های آن بیشتر است.

جدا از این حاشیه‌ها، با تماشای ویدیوی جدید منتشر شده از گیم‌پلی بخش داستانی بتلفیلد ۵ می‌توان فهمید که بخش داستانی بازی حداقل در این مرحله به ساختار نسخه‌های کلاسیک سری مدال افتخار نزدیک شده و نبردهای خلوت و مخفی‌کاری هسته اصلی بازی را تشکیل خواهند داد.

البته مانند همیشه و دیگر نسخه‌های سری بتلفیلد، گرافیک در این ویدیو هم خودنمایی می‌کند و جو برفی و سنگین محیطی که مرحله Nordlys در آن رخ می‌دهد با جزییات بسیار بالایی به تصویر کشیده است.

چندی پیش بتای عمومی بتلفیلد جدید هم منتشر شد که بسیاری نسبت به تغییرات اعمال شده در گیم‌پلی بازی انتقادات زیادی داشتند و بعضی از تحلیلگران اعتقاد دارند که این بازی امسال از نسخه جدید کال او دیوتی و دیگر رقبا شکست خواهد خورد.

البته دایس اعلام کرده که از مشکلات بتلفیلد ۵ آگاه بوده و قرار است تا با توجه به بازخورد کاربران نسبت به بتای عمومی این عنوان، تغییراتی در هسته گیم‌پلی بازی اعمال شود. بتلفیلد ۵ در تاریخ ۳ آذر برای پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان و پی سی عرضه خواهد شد.

نظرات ۳

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل