ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

ویجیاتو - بازی

نسخه پی سی Red Dead Redemption 2 احتمالا سال 2019 عرضه می‌شود

بر اساس اعلام یک خرده فروشی در اروپا، نسخه پی سی Red Dead Redemption 2 احتمالا در سال 2019 عرضه خواهد شد. البته هنوز مشخص نیست که فروشگاه موردنظر از روی اشتباه این بازی را ...

شایان کرمی
نوشته شده توسط شایان کرمی | ۲۸ مهر ۱۳۹۷ | ۱۵:۴۵

بر اساس اعلام یک خرده فروشی در اروپا، نسخه پی سی Red Dead Redemption 2 احتمالا در سال 2019 عرضه خواهد شد. البته هنوز مشخص نیست که فروشگاه موردنظر از روی اشتباه این بازی را برای پی سی لیست کرده یا به نوعی عرضه Red Dead Redemption 2 برای این پلتفرم را لو داده است.

همچنین در قسمت زمان انتشار، تاریخ ۳۱ دسامبر سال 2019 ذکر شده که معمولا برای عناوینی که تاریخ عرضه مشخصی ندارند استفاده می شود. این اولین موردی نیست که شخصی عرضه نسخه پی سی Red Dead Redemption 2 را لو می‌دهد و پیش از این هم یکی از برنامه‌نویسان سابق راک‌استار، عنوان مورد انتظار این کمپانی را برای پی سی لیست کرده بود.

با وجود آن که Red Dead Redemption 2 هنوز به طور رسمی تایید نشده، بعید است که راک‌استار از سود عظیم فروش بازی خود رو این پلتفرم صرف‌نظر کنند.

نسخه پی سی Red Dead Redemption 2
جزییات اسلحه‌ها را می‌توان شخصی سازی کرد.

بسیاری گمان دارند که این عنوان همزمان با نسخه کنسول‌های نسل بعد برای پی سی هم عرضه خواهد شد، اتفاقی که دقیقا سر عرضه جی‌تی‌ای 5 برای این پلتفرم هم رخ داد.

Red Dead Redemption 2 پنج‌شنبه همین هفته برای ایکس باکس وان و پلی استیشن 4 عرضه خواهد شد. با توجه به اطلاعاتی که به بیرون درز کرده، این بازی اولین عنوان دو دیسک کنسول پلی استیشن 4 خواهد بود که یکی از دیسک‌ها برای نصب و آن یکی برای اجرای بازی در نظر گرفته شده‌اند.

با توجه به نظر منتقدانی که به این عنوان دسترسی پیدا کرده‌اند، به نظر‌ می‌رسد که با یکی از بدون اشکال‌ترین و انقلابی‌ترین عناوین چندسال اخیر طرف هستیم که استانداردهای زیادی را در این صنعت جابجا کرد. برای مثال راک‌استار چندی پیش اعلام کرد که بیش از ۲۰۰ گونه جانوری در Red Dead Redemption 2 وجود دارند که حضورشان بستگی به وضعیت آب و هوایی دنیای وسیع بازی دارد.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی