شکایت سامسونگ از سفیرش در روسیه به خاطر استفاده از آیفون ۱۰

«کِسنیا سوبچک» سیاستمدار، ژورنالیست و مجری تلویزیونی کشور روسیه توسط سامسونگ برای تبلیغات تلفن‌های هوشمند این شرکت کره‌ای در روسیه استخدام شده بود. بر اساس این قرارداد «سوبچک» تنها باید گوشی‌های ساخت سامسونگ در انظار عمومی ظاهر شود و به وضوح مشخص است که رویت سفیر برند سامسونگ همراه با برند‌های رقیب خوشایند کره ای ها نیست.

مجری ۳۶ ساله که به نظر یکی از دخترخوانده‌های «ولادیمیر پوتین» هم محسوب می‌شود، بر خلاف توافق های قبلی با کمپانی مذکور و با در دست داشتن گوشی آیفون ۱۰ در یکی از مصاحبه‌های تلویزیونی روسیه حاضر شد.

البته «سوبچک» در طول مصاحبه تمام تلاشش را برای مخفی نگه داشتن تلفن همراه خود به کار بست اما کافی نبود و شرکت کره‌ای متوجه عدم استفاده‌ی وی از تلفن‌های سامسونگ شد. حالا سامسونگ به دنبال دریافت غرامت ۱۰۸ میلیون روبلی خود از «سوبچک» است که چیزی معادل ۱.۶ میلیون دلار آمریکاست.

«کسنیا سوبچک» پیش از این نیز با در دست داشتن تلفن‌های اپل در محافل عمومی مسکو بارها قرارداد خود با شرکت کره‌ای را زیر پا گذاشته بود. وی در انتخابات ریاست جمهوری سال جاری کشور روسیه به عنوان رقیب «ولادیمیر پوتین» حضور داشت و در کشور روسیه یکی از چهره‌های شناخته شده محسوب می‌شود.

ویجیاتو

نظرات ۴

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟