همه چیز درباره آیفون 13
افزایش مجدد قیمت خودرو در بازار؛ از نیسان زامیاد 60 میلیونی تا فروش مزدا 3 با قیمت 278 میلیون تومان

افزایش مجدد قیمت خودرو در بازار؛ از نیسان زامیاد 60 میلیونی تا فروش مزدا 3 با قیمت 278 میلیون تومان

طی یک ماه گذشته با توجه به ریزش قیمت ارز، شاهد کاهش نسبتا شدید قیمت خودرو های داخلی در بازار بودیم هر چند که رکود پاییزی بازار خودرو را نباید در این قضیه بی تقصیر دانست. با این حال با توجه به افزایش نرخ ارز در بازار طی چند روز گذشته، شاهد صعودی شدن قیمت‌ها در بازار خودرو هستیم.
محمدرضا نجفی‌ منش افزود: معتقدیم با افزایش قیمت خودرو های داخلی از محل درب کارخانه قیمت این محصولات در بازار آزاد کاهش خواهد یافت. به عبارت دیگر قیمت خودرو های ایرانی در بازار آزاد به اندازه کافی رشد را تجربه کرده و بنابراین افزایش قیمت کارخانه در بازار آزاد تاثیری نخواهد گذاشت.
نجفی‌ منش با ابراز امیدواری به مصرف‌ کنندگان خودرو گفت: با افزایش قیمت خودرو های کارخانه‌ ای در نظر داریم محصولات دو خودروساز بزرگ کشور را پنج درصد زیر قیمت بازار آزاد به خریداران عرضه کنیم.
رئیس اتحادیه دارندگان نمایشگاه‌ ها و فروشندگان خودرو تهران با بیان اینکه بازار خودرو تقریبا راکد است، افزود: ثبات قیمت ارز منجر به رونق خرید و فروش می‌ شود اما هر زمان که قیمت ارز در نوسان باشد خریداران و فروشندگان واقعی تقریبا از معامله خودرو خودداری می ‌کنند.
استعلام قیمت خودروهای داخلی از بازار تهران و کرج در هفته ای که گذشت:
قیمت خودرو

نظرات ۲
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato