ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

ارزش بیت کوین
تکنولوژی

مک آفی: ارزش بیت کوین تا دو سال دیگر به یک میلیون دلار می‌رسد

جان مک آفی، از افراد مشهور در زمینه امنیت سایبری که در سال های اخیر به ارزهای مجازی نیز گرایش پیدا کرده، از افزایش قیمت سرسام آور بیت کوین تا دو سال دیگر خبر داده ...

یونس مرادی
نوشته شده توسط یونس مرادی | ۲۱ آبان ۱۳۹۷ | ۱۵:۰۰

جان مک آفی، از افراد مشهور در زمینه امنیت سایبری که در سال های اخیر به ارزهای مجازی نیز گرایش پیدا کرده، از افزایش قیمت سرسام آور بیت کوین تا دو سال دیگر خبر داده است.

مک آفی اخیرا درباره جنبه های مختلف ارز رمزپایه با CoinTelegraph مصاحبه کرده است. در پایان این گفتگو مصاحبه کننده  نظر او درباره آینده بیت کوین جویا شد و مک آفی هم که ظاهرا خود را برای پاسخ به این سوال آماده کرده بود مدعی شد که افزایش تعداد تراکنش ها و فعالان شبکه بیت کوین نشانگر بهبود سرسام آور ارزش بیت کوین است.

ادعای مک آفی با واقعیت مطابقت دارد و اخیرا Diar، از نشریات پیشرو در صنعت رمزنگاری از رکوردشکنی تعداد تراکنش های بیت کوین در سه ماهه سوم ۲۰۱۸ خبر داد و بر این اساس تعداد تراکنش های ماهیانه نیز بین ۳ تا ۵ درصد افزایش یافته است.ارزش بیت کوینمک آفی از سرمایه گذاران خواست که تحت تاثیر رکود و کاهش قیمت مقطعی قرار نگیرند چرا  که دلیل آن تنها فشارهای ساختگی است که در دراز مدت بی تاثیر خواهند بود. وی معتقد است که با توجه به منحنی استفاده از بیت کوین قیمت هر واحد آن تا سال ۲۰۲۰ به یک میلیون دلار می رسد چرا که ارزش آن نه بر اساس فاکتورهای نظری بلکه با توجه به کاربرد مشخص خواهد شد.

علاوه بر این تورم فوق العاده ارزهای رایج فعلی و دیگر تردیدهای مالی پیرامون آنها نیز به افزایش ارزش بیت کوین کمک خواهد کرد. او در بخش دیگر از سخنانش به اهمیت و کاربرد های ارزهای دیجیتال اشاره کرد.

به گفته مک آفی سیستم های مالی در سطح کلان توسط صنایع و هویت های متمرکز مثل دولت ها کنترل می شوند اما برخی اعمال آنها مثل افزایش یا کاهش انتشار پول یا نرخ بهره نشانگر این است که ما آزاد نیستیم. با این حال قدرت گرفتن شبکه ارزهای مجازی در پنج سال آینده پول های رایج فعلی تضعیف خواهند شد.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مجموع نظرات ثبت شده (1 مورد)
  • هادی
    هادی | ۲۱ آبان ۱۳۹۷

    به نظرم این یک تبلیغه
    تبلیغ یک اثر مقطعی میزاره ولی اگه بدونه پشتوانه باشه بعدا لو میره و کارش تمومه

مطالب پیشنهادی