آموزش شکار و صید ماهی در Red Dead Redemption 2

شکار در Red Dead Redemption 2 یکی از اصلی‌ترین رکن‌های گیم‌پلی بازی محسوب می‌شود. با شکار حیوانات مختلف می‌توانید غذای آرتور را به دست آورید، از پوست آن‌ها برای ساخت لوازم مختلف استفاده کرده و شکم دیگر اعضای کمپ داچ را سیر کنید.

شکار در Red Dead Redemption 2 کار سختی نیست اما برای شکار حیوانات خاص و به دست آوردن محصول با بیشترین کیفیت ممکن به یک سری مهارت نیاز خواهید داشت که در ادامه آن‌ها را شرح خواهیم داد.

آمادگی اولیه

برای آن‌که به یک شکارچی ماهر در بازی تبدیل شوید، در ابتدا نیاز به دانستن چند قانون مهم دارید. اسلحه‌ای که شما در شکار از آن‌ استفاده می‌کنید، تاثیر مستقیمی روی کیفیت پوست حیوان دارد. برای شکار اکثر حیوانات، استفاده از کمان بهترین گزینه محسوب می‌شود.

کمان جدا از آن که آسیب کمتری به حیوان مورد نظر شما می‌زند، کم صدا‌تر از سایر اسلحه‌ها بوده و قدرت کافی برای از بین بردن اکثر شکارها با تنها یک تیر را هم دارد. البته برای کشتن حیوانات با یک تیر، باید آن را به سمت مشخصی از بدن حیوان پرتاب کنید تا بیشترین صدمه به او وارد شود.

بعد از کمی گشت و گذار در بازی و رد کردن تعدادی از مراحل Red Dead Redemption 2، سیستم Dead Eye بازی نقاط ضعف حیوان مورد را هم برای شما به رنگ قرمز مشخص می‌کند که کار شما برای شکار خوب را آسان تر از گذشته خواهد کرد.

به طور کلی ۶ کمان مختلف در Red Dead Redemption 2 وجود دارند که می‌توانید از ۴ موردشان برای شکار استفاده کنید. این اسلحه‌ها شامل کمان سمی، کمان با تیرهای آغشته به سم، کمان پیشرفته و کمان کوچک می‌شوند.

حال و بعد از انتخاب سلاح مناسب برای شکار، باید حیوان مورد نظر خود را با استفاده از رد پاهایی که روی زمین با استفاده از دید عقاب آرتور قابل مشاهده هستند، پیدا کنید. در پلی استیشن 4 دید عقاب با فشار دادن همزمان R3 و L3 فعال خواهد شد.

بعد از فعال شدن این قابلیت، آرتور می‌تواند رد حیوان مورد نظر را پیدا کند. هنگام دنبال کردن رد حیوان بهتر است حواستان به جلو هم باشد تا از دید او مخفی بمانید. همچنین می‌توانید آیتم‌های خاصی را در فروشگاه خریداری کنید که به دیده نشدن شما یا پیدا کردن شکاری خاص کمک می‌کنند.

ویژگی‌های شکار خوب

در کل برای رسیدن به یک شکار با کیفیت، باید به المان‌های زیر توجه کنید:

 • سطح کیفی حیوان مورد نظر
 • نحوه زدن ضربه نهایی
 • نوع اسلحه
 • نوع تیر یا گلوله استفاده شده در شکار

سطح کیفی حیوانات را با نگه داشت دکمه R1 در پلی استیشن 4 به هنگام شکار متوجه خواهید شد. انجام این کار به شما نشان می‌دهد که حیوان مورد نظر در چه وضعیتی از سلامتی به سر برده و چه وزنی دارد. همچنین کیفت ارگانی که شما می‌توانید آن را استفاده کنید نیز با انجام این کار قابل مشاهده خواهد بود. درجه کیفیت شکار با استفاده از ستاره تعین می‌شود. یک ستاره به معنای ضعیف، دو ستاره به معنای خوب و در نهایت سه ستاره به معنای یک شکار فوق العاده است.

قبل از این هم گفتیم که حیوانات مختلفی در این عنوان حضور دارند و شکار آن‌ها نیز دستاوردهای متفاوتی را برای شما در پی خواهد داشت. بر اساس سایز و نوع حیوان، می‌توانید از او برای موارد مختلفی استفاده کنید. می‌توان حیوانات را به عنوان یک وعده غذایی خورد، از آن‌ها برای ساخت اجناس مختلف استفاده کرد و بعضی از موارد آن‌ها هم کاربرد درمانی دارند.

بعضی از حیوانات را می‌توانید به کمپ برده یا حتی آن‌ها را در کیف آرتور قرار دهید اما حیوانات زیر به علت جثه بزرگ خود قابل حمل نیستند:

 • تمساح
 • انواع گاوها
 • گوزن‌های بزرگ
 • خرس

البته هنگامی که شما این حیوانات بزرگ را شکار می‌کنید، جدا از آن که می‌توان پوست آن‌ها حمل کرد، آرتور تکه‌ای از گوشت این حیوانات وحشی را هم با خود برمی‌دارد. در مورد کمی حیوانات کوچک‌تر مانند آهو، اسب شما می‌تواند تنها یک حیوان را با خود حمل کند البته شما در مورد حمل پوست محدودیت خاصی ندارید و به جز پوست حیوانات عظیم الجثه که خودشان به اندازه کافی سنگین هستند، پوست دیگر حیوانات را می‌توان روی هم در پشت اسبتان انداخت و آن‌ها را حمل کرد.

اسلحه‌های مورد نیاز برای شکار در Red Dead Redemption 2

بیش از ۴۰ نوع اسلحه در بازی وجود دارند که از همه آن‌ها می‌توان برای کشتن حیوانات استفاده کرد اما بهتر است که برای رسیدن به محصولی با کیفیت از گزینه مناسبی برای شکار استفاده کنید.

کارکرد اسلحه‌های بازی به شرح زیر است:

کمان‌ها:

 • کمان کوچک: وارد کردن ضربه کشنده به حیوانات کوچک
 • کمان معمولی: وارد کردن ضربه کشنده و اساسی به حیوانات متوسط و نسبتا بزرگ
 • کمان سمی وارد کردن ضربه کشنده و اساسی به حیوانات بزرگ
 • کمان پیشرفته: وارد کردن ضربه کشنده و اساسی به حیوانات بزرگ

چاقوی پرتابی: وارد کردن ضربه کشنده و اساسی به حیوانات متوسط، ضربه کشنده و اساسی به حیوانات بزرگ در صورت سمی بودن

رایفل: وارد کردن ضربه اساسی و کشنده به حیوانات متوسط و بزرگ با تمام مدل‌های گلوله

اگر هنوز به بالاترین سطح Dead Eye دسترسی ندارید و حیوان مورد نظر در زاویه خوبی برای شلیک نبود، می‌توانید با صدا زدن او، باعث شوید تا حیوان بخت برگشته سرش را به سمت بالا آورده و آماده شکار توسط شما باشد. در ضمن چالش‌های شکار مختلفی هم وجود دارند که با انجام آن‌ها مهارت شما در شکار افزایش پیدا خواهد کرد.

نحوه ماهیگیری

جدا از امکان شکار حیوانات روی خشکی، شما بعد از طی کردن مرحله A Fisher of Man که احتمالا در همان ساعات اولیه بازی به آن خواهید رسید، می‌توانید به سراغ صید ماهی هم بروید.

تقریبا تمام دریاچه‌های موجود در نقشه Red Dead Redemption 2 پر از ماهی هستند اما مانند حیوانات لجندری، ماهی‌های لجندری هم وجود دارند که برای پیدا کردن آن‌ها می‌توانید به نقشه بازی مراجعه کنید. این نکته را هم نباید فراموش کرد که نژاد‌های ماهی مختلفی در این بازی وجود دارند که همه آن‌ها بر اساس نوع دریاچه در نقاط مختلف جهان بازی پراکنده شده‌اند.

برای آغاز شکار، ابتدا نزدیک به یکی از دریاچه‌ها شوید. این نکته را هم نباید فراموش کنید که در اکثر موارد، ماهی‌های بزرگ‌تر و بهتر در قسمت‌های عمیق دریاچه حضور دارند و برای دسترسی به آن‌ها بهتر است از قایق استفاده کنید.

بعد از رسیدن به محل مورد نظر،‌ با نگه داشتن دکمه L2 در پلی استیشن 4 قلاب را آماده پرتاب کنید. بعد از آن که قلاب در مکان مناسبی افتاد، باید چندین بار دکمه R2 را فشار دهید تا ماهی مورد نظر فکر کند که با یک طعمه طرف است. بعد از گذشتن مدتی، به احتمال زیاد ماهی در قلاب شما گیر کرده و حال باید او را به سمت خود بکشید. هنگام کشیدن ماهی به سمت خودتان باید به حفظ تعادل آرتور دقت کرده و از پاره شدن نخ ماهیگیری جلوگیری کنید.

برای آن که شانس شما در صید ماهی‌های بهتر بالاتر برود، می‌توانید از طعمه‌ها گوناگون استفاده کنید. برای مثال نان و ذرت و پنیر برای ماهی‌های کوچک، کرم، جیرجیرک و خرچنگ برای ماهی‌های متوسط و طعمه‌های مخصوص ماهیگری که آن‌ها هم شکل‌های گوناگونی در بازی دارن برای به دست آوردن ماهی‌ها با ارزش‌تر کاربرد خواهند داشت.

نکاتی که هنگام شکار در Red Dead Redemption 2 بهتر است آن‌ها را بدانید

شکار در Red Dead Redemption 2

 • همیشه کمان را همراه خود داشته باشید و مطمئن شوید که به اندازه کافی تیر دارد.
 • می‌توان از چاقوهای پرتابی هم برای کشتن حیوانات با یک ضربه استفاده کرد
 • ماهی‌های خوب اکثرا در مرداب‌ها و در نزدیکی آبشارها حضور دارند.
 • گلوله‌ها روی کیفیت لاشه تاثیر منفی می‌گذارند
 • لاشه حیوانات و ماهی ها به سرعت فاسد شده و بهتر است سریع‌تر آن‌ها را بفروشید
 • رسیدن به سطح آخر Dead Eye نقاط ضعف حیوانات را برای شما نمایان خواهد کرد.
 • با کشته شدن آرتور، گوشتی که شکار کرده‌اید از دست خواهد رفت.

از آموزش شکار در Red Dead Redemption 2 راضی بودید؟ در قسمت بعدی به نحوه پیدا کردن بهترین تجهیزات در این بازی خواهیم پرداخت.

مطالب مرتبط

دانلود Red Dead Redemption 2 را از همین حالا شروع کنید

کمتر از یک هفته تا عرضه یکی از مورد انتظارترین بازی‌های چند سال اخیر باقی مانده اما از همین امروز می‌توانید دانلود Red Dead Redemption 2 را آغاز کنید. طی روز‌های اخیر شایعات زیادی در مورد حجم دقیق این بازی مطرح شده و حتی گمان می‌رود که نسخه فیزیکی آن روی دو دیسک عرضه شود. البته... ادامه مطلب

۲۰۰ گونه جانوری در Red Dead Redemption 2 حضور دارند

یک ماه تا عرضه Red Dead Redemption 2 باقی مانده و راکستار در منتشر کردن اطلاعات جدید از محتوای این بازی دست و دل بازتر از گذشته شده است، جدیدترین این جزییات به اطلاعات منتشر شده از بخش شکار بازی برمی‌گردند که ظاهرا بخش زیادی از زمان ما در بازی به انجام این کار خواهد... ادامه مطلب

سیستم Honor در Red Dead Redemption 2 چگونه کار می‌کند؟

سیستم Honor در Red Dead Redemption 2 نقشی اساسی را در گیم‌پلی بازی ایفا می‌کند و حتی روی بخش‌های مختلفی از داستان تا دیالوگ‌های رد و بدل شده بین شما و دیگر کاراکترها تاثیر مهمی می‌گذارد. بنابراین بهتر است قبل از آن که هفت‌تیر خود را روی غریبه‌ای بکشید یا بخواهید به گدایی در ولنتاین... ادامه مطلب

آخرین تریلر Red Dead Redemption 2 منتشر شد؛ مورد انتظارترین بازی سال [تماشا کنید]

همان‌طور که راک‌استار پیش از این وعده داده بود، دقایقی پیش تریلر زمان عرضه Red Dead Redemption 2 منتشر شد که اطلاعات بیشتری را از مورد انتظارترین بازی سال در اختیار ما قرار می‌دهد. بسیاری از منتقدان و افرادی که تا امروز موفق به تجربه بخشی از RDR 2 شده‌اند اعتقاد دارند که با یکی از... ادامه مطلب

آیا Red Dead Redemption 2 برای پی سی عرضه می شود؟

در جریان جلسه Take-Two که به منظور انتشار وضعیت مالی این شرکت شکل گرفته بود، اشاراتی هم به نسخه پی سی عنوان مورد انتظار Red Dead Redemption 2 شد. کارل اسلاتوف در ارتباط با این موضوع اظهار نظر کرد و از سیاست های Take-Two برای انتشار بازی ها روی پی سی سخن به میان آورد. بر اساس گفته... ادامه مطلب

سوییچ و Red Dead Redemption 2 پرفروش ترین های امسال خواهند شد

گروه NPD در گزارش خود جدا از پیش بینی میزان فروش کنسول ها در ادامه سال مالی جاری، نگاهی وضعیت آن ها طی نیمه اول سال 2018 نیز داشته و نینتندو سوییچ را پر فروش ترین کنسول و Red Dead Redemption 2 را موفق ترین بازی در سال جاری میلادی می داند. سال 2018 حداقل تا... ادامه مطلب

نظرات ۳

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود
x