بنياد ملى بازى ها براى رفع مشكلات بازى هاى آنلاين با گيمرها همكارى خواهد كرد

بنياد ملى بازى ها براى رفع مشكلات بازى هاى آنلاين با گيمرها همكارى خواهد كرد

بدون شک یکی از مشکلات اصلى گیمرهاى ایرانى به مشکل اتصال آن ها به سرورهاى بازى هاى آنلاین و دیگر سرورهاى مهم این حوزه برمى گردد؛ موضوعی که ظاهرا بنیاد ملى بازى هاى رایانه اى قصد برطرف کردن آن را دارد.

به گزارش روابط عمومى بنیاد ملى بازى ها، این نهاد از گیمرها درخواست کرده تا با ثبت گزارش، مشکلات خود در اتصال به سرورهاى بازى ها را به اطلاع بنیاد برسانند.

بر اساس اعلام بنیاد ملى بازى ها، به دلیل حضور تعداد زیادى سرویس دهنده اینترنت در کشور، ثبت گزارش از سمت گیمرها باعث خواهد شد تا مشکلات ذکر شده راحت تر شناسایى شوند.

پیش از این هم حسن کریمى قدوسى، مدیرعامل این نهاد خبر از برگزارى جلسه اى با وزیر ارتباطات و فناورى اطلاعات براى برطرف کردن مشکلات اینترنتى گیمرها داده بود.

محمد جواد آذرى جهرمى، وزیر ارتباطات پیش از این هم علاقه خود به رفع مشکل اتصال گیمرهاى داخل کشور به سرورهاى بازى های خارجى را نشان داده بود و حتى تابستان سال گذشته گزارش‌هایی مبنى بر بهبود وضعیت اتصال به سرورهاى بعضى از بازى ها و تلاش براى آوردن سرور بعضى از بازى های پرطرفدار میان ایرانى ها به داخل کشور را منتشر کرد.

وضعیت اتصال شما به سرور بازى مورد علاقه تان چگونه است؟ جدا از نام بازى و ضعیت اتصال به سرورهاى آن در بخش نظرات، مى توانید با تکمیل این فرم وضعیت را به اطلاع بنیاد ملى بازى ها برسانید.

نظرات ۷

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato