فروش ناامید کننده بتلفیلد 5 قیمت بازی را به نصف رساند

فروش ناامید کننده بتلفیلد 5 قیمت بازی را به نصف رساند

فروش ناامید کننده بتلفیلد 5 قیمت بازی را به نصف رساند

شاهکار دیگری از تیم مارکتینگ EA موجب شده تا بازی Battlefield V که توانست نمرات نسبتا خوبی از منتقدین کسب کند با فروش ناامید کننده‌ای روبه‌رو شود.

آمار و ارقام دقیقی از مقدار فروش بازی در دست نیست، اما طبق اطلاعات منتشر شده در هفته ابتدایی انتشار فروش بتلفیلد ۵ به نسبت بتلفیلد ۱ حدودا ۶۳ درصد کمتر بوده است. استقبال ناامید کننده از بتلفیلد ۵ موجب شد تا این بازی از نظر میزان فروش پس از فیفا ۱۹، بلک اپس ۴ و رد دد ردمپشن ۲ رتبه چهارم را در جدول فروش برتانیا از آن خود کند.

به همین خاطر دو خرده فروش بزرگ آمریکایی تنها یک هفته از انتشار بازی آن را با تخفیفی چشمگیر به فروش می‌رسانند. Best Buy نسخه فیزیکی بازی را برروی تمام پلتفورم‌ها با قیمت ۴۰ دلار به حراج گذاشته است.

حتی کاربران GCU ادعا می‌کنند با تخفیف بهتری مواجه هستند و درصورت خرید نسخه پلی‌استیشن ۴ یا اکس‌باکس وان بازی یک نسخه از استیل بوک بازی را به طور رایگان دریافت خواهند کرد.

 

Battlefield V
فروش ۳۰ دلاری بازی در فروشگاه Target

فروشگاه اینترنتی Target نیز بازی را با پنجاه درصد تخفیف و با قیمت ۳۰ دلار برای دو پلتفورم پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان به فروش گذاشته است.

آمازون به طور رسمی بازی را با تخفیف برای فروش نگذاشته، اما هر از گاهی مشاهده می‌شود که نسخه‌های محدودی برای کامپیوترهای شخصی با قیمت ۴۰ دلار به فروش می‌رسند. البته چندان دور از انتظار نیست که آمازون و والمارت نیز طی چند هفته آینده به این دو خرده فروش پیوسته و بازی را با قیمتی پایین‌تر به فروش برسانند.

اگر همچنان بازی را خریداری نکرده‌اید، می‌توانید مطلب دیجیاتو با عنوان هشت نکته که پیش از بازی کردن Battlefield V باید بدانید خوانده و سپس برای استفاده از تخفیف‌های موجود تصمیم گیری کنید.

نظر شما درخصوص فروش بتلفیلد ۵ چیست؟ آیا بروز رسانی‌های آینده می‌توانند در جذب مخاطب موثر بوده و موجب شوند فروش ابتدایی و ناامید کننده بازی جبران شود؟

نظرات ۲

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل