ایلان ماسک دیگر در برنامه زنده مواد مخدر مصرف نخواهد کرد

ایلان ماسک دیگر در برنامه زنده مواد مخدر مصرف نخواهد کرد

ایلان ماسک دیگر در برنامه زنده مواد مخدر مصرف نخواهد کرد

ظاهرا ایلان ماسک کشیدن ماریجوانا یا مصرف هر ماده غیر معمول دیگری را در محل‌های عمومی کنار خواهد گذاشت.

این‌ها گفته جیم بریدنستین به عنوان یکی از مدیران ارشد ناسا است که با کمپانی اسپیس ایکس با مدیرعاملی ماسک هم همکاری می‌کند. بریدنستین در مرکز فرماندهی ناسا به خبرنگاران گفت:‌ «من به شما می‌گویم که کار ماسک هیچ فایده‌ای نداشت و اعتماد به نفس او را القا نمی‌کرد.»

او می‌گوید ماسک به عنوان یک فرد متعهد از مناسب نبودن این رفتار مطلع است و به همین دلیل، دیگر چنین کارهایی را از جانب او نخواهیم دید. مدتی پیش ایلان ماسک طی یک پادکست زنده ترکیبی از ماریجوانا و سیگار را مصرف کرد که انتقادات بسیاری از جمله مقامات ناسا را برانگیخت. بعد از این اتفاق ناسا بررسی محیط کاری کمپانی اسپیس ایکس به عنوان یکی از همکاران خود را آغاز کرد.

ایلان ماسک

ناسا قراردادی به ارزش ۶.۸ میلیارد دلار با بویینگ و اسپیس ایکس امضا کرده که یکی از بندهای آن فراهم کردن یک محیط کاری بدون الکل و مواد مخدر است. بریدنستین می‌گوید شخص خود او این دستورعمل‌ها را تصویب کرده تا از رخ دادن فجایعی مانند مرگ سه نفر هنگام پرتاب آپولو ۱ و کشته شدن مجموعا ۱۴ نفر در یک شاتل فضایی جلوگیری کند. به عقیده بریدنستین چنین مواردی در فرهنگی کاری ناسا جایی ندارند.

طی چند وقت اخیر ایلان ماسک درگیر حاشیه‌ های گوناگونی شده است. او چندی پیش اعلام کرد که قصد دارد کمپانی خودروسازی تسلا را به صورت خصوصی در آورده و بخشی از سهام آن را به کشور عربستان سعودی بفروشد.

این موضوع باعث شد کمیسیون بورس و اوراق بهاردار آمریکا اعلام کند که از ماسک به خاطر این تصمیم شکایت می کند و در نتیجه این کار فرایند خصوصی سازی تسلا متوقف شد و در نهایت او از ریاست هیئت مدیره تسلا کنار رفت.

نظرات ۳

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل