ویدیو لو رفته از لنوو Z5S طراحی دوربین زیر نمایشگر را نشان می‌دهد [تماشا کنید]

ویدیو لو رفته از لنوو Z5S طراحی دوربین زیر نمایشگر را نشان می‌دهد [تماشا کنید]

بر اساس اطلاعاتی که طی ماه های اخیر به بیرون درز کرده، همه می‌دانیم که باید منتظر عرضه گوشی‌هایی با دوربین زیر نمایشگر از سمت کمپانی‌هایی مثل هواوی و سامسونگ باشیم. حال ویدیو لو رفته از گوشی هوشمند جدید لنوو به ما نشان می‌دهد که این گوشی‌ها چه شکلی خواهند بود.

در طراحی این گوشی که لنوو Z5S نام دارد،‌ از طراحی دوربین زیرنمایشگر استفاده شده که احتمالا به زودی جایگزین طراحی قدیمی‌تر دوربین‌های فعلی خواهد شد. بر اساس ویدیو کوتاه زیر که از این گوشی لو رفته، می‌توان به خوبی شکل دوربین آن را درک کرد.

در حال حاضر دوربین زیر نمایشگر لنوو Z5S طراحی نسبتا ابتدایی و شبیه به کاغذ سوراخ شده با پانچ دارد. البته از آن‌جایی که فعلا این نوع دوربین‌ها در مراحل اولیه همه‌گیر شدن به سر می‌برند، بیشتر دغدغه فعلی سازندگان موبایل به نحوه پیاده سازی آن‌ها مربوط می‌شود و نه فقط جنبه ظاهری آن‌ها.

به نظر می‌رسد که استفاده از این دوربین‌ها، تغییر مهمی را در ظاهر گوشی‌هایی که طی ماه‌های اخیر عرضه خواهند ایجاد کند و اخیرا هم شایعاتی در مورد تغییر جای دوربین سلفی در گلکسی S10 شنیده می‌شد.

بازار جهانی موبایل در رکود بزرگی به سر می‌برد و کمپانی‌های بزرگ این صنعت از جمله سامسونگ قصد دارند تا با اعمال تغییراتی کلیدی در طراحی گوشی‌های آینده خود، از افت سهم فروششان در بازار جلوگیری کنند.

نظرات ۰
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato