نسخه جدید Google Phone دسترسی به مخاطبین محبوب را آسان تر می‌کند

نسخه جدید Google Phone دسترسی به مخاطبین محبوب را آسان تر می‌کند

چهار ماه پیش، تصاویری از اپلیکیشن Google Phone منتشر شد که ظاهری جدید و متحول شده از تب Favorites آن را به نمایش می‌گذاشت. از بازخوردها پیدا بود که تغییرات این قسمت با استقبال عمده کاربران مواجه شده و حالا پس از گذشت چهار ماه، نوبت آن رسیده که کاربران حضور در این محیط جدید را رسما تجربه کنند.

به گزارش اندروید پلیس، آخرین به‌روزرسانی اپلیکیشن Google Phone کم کم برای کاربران اپلیکیشن در حال انتشار است که از جمله تغییرات این به‌روزرسانی می‌توان به ظاهر جدید و سه ستونه قسمت Favorites اشاره کرد.

Google Phone

طراحی بخش Favorites (مخاطبین محبوب دفترچه تلفن) حالا متحول شده و کاربران را در سه ستون مجزا به نمایش می‌گذارد. همچنین در این بخش پنجره پاپ آپ آبی رنگی ظاهر می‌شود تا استفاده از این محیط جدید را به کاربران آموزش دهد. به عنوان مثال، حالا می‌توانید با نگه داشتن انگشت روی آیکن هر مخاطب بین تماس تلفنی و ارسال پیامک جابجا شوید.

Google Phone

اما تغییر دیگر بخش Favorites، حالت تاریک است. ضمنا با اسکرول کردن در این بخش، مخاطبینی که گوگل با هوش مصنوعی تشخیص داده که بیشتر از سایرین با آن‌ها در ارتباط هستید در فهرستی به نام Frequents ردیف می‌شوند. در این صورت می‌توانید دسترسی آسان‌تری به آن‌ها داشته باشید.

به‌روزرسانی Google Phone به شکل سروری انجام می‌شود، با این حال اگر نمی‌خواهید منتظر آن بمانید می‌توانید با مراجعه به این لینک نسخه ۲۷ اپلیکیشن را به طور مستقیم دریافت کنید.

نظرات ۲
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato