ایرانسل اولین ایستگاه یادگیری مجازی خود را افتتاح کرد

ایرانسل اولین ایستگاه یادگیری مجازی خود را افتتاح کرد

نخستین ایستگاه یادگیری مجازی ایرانسل در پادگان شهدای جوادنیای قزوین افتتاح شد.

درپی تفاهم‌نامه امضا شده با قرارگاه مرکزی مهارت آموزی کارکنان وظیفه، در راستای رشد و ارتقاء توسعه فردی کارکنان وظیفه در دوره‌ خدمت سربازی و ایجاد فرصت برابر آموزش برای همگان، اولین «ایستگاه یادگیری مجازی» ایرانسل در پادگان شهدای جوادنیای قزوین در فاز آزمایشی راه‌اندازی شد.

در «ایستگاه یادگیری مجازی» که به سخت افزارهای منطبق با استانداردهای لازم مجهز شده، دسترسی به دوره‌های آموزشی در محیط پادگان از طریق بستر امن ارتباطی ایرانسل (APN) برای سربازان امکان پذیر است

تجهیزات مد نظر از داخل پادگان به سرورهای سامانه‌­های « لنز » و « دانا» ایرانسل ارتباط داده شده‌اند تا سربازان حاضر در این پادگان به صورت رایگان بر بستر اینترنت ایرانسل آموزش‌های لازم را ببینند.

ایستگاه یادگیری مجازی

همچنین سربازان حاضر در این پادگان علاوه بر دسترسی به سامانه آموزشی در ایستگاه یادگیری مجازی، در سایر فضاهای پادگان نیز از طریق تبلت­‌ها و گوشی‎­های تلفن همراه بر بستر ارتباطی امن (APN) ایرانسل به محتوای آموزشی یادشده دسترسی خواهند داشت.

اینطور که ایرانسل اعلام کرده‌است کارکنان وظیفه می‌­توانند در محیط خارج از پادگان نیز با استفاده از سیم کارت ایرانسل و گوشی تلفن همراه و یا کامپیوترهای شخصی خود به این دو سامانه دسترسی داشته باشند.

گفتنی‌ست در مردادماه گذشته ایرانسل و قرارگاه مهارت آموزی کارکنان وظیفه یک تفاهم‌نامه همکاری امضا کرده بودند که براساس آن تلویزیون اینترنتی لنز ایرانسل و برنامه کاربردی دانا سامانه‌هایی باشند که به عنوان زیرساخت آموزشی برای ثبت نام، مطالعه و پیگیری پیشرفت دوره آموزشی در اختیار سربازان قرار بگیرند.

نظرات ۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato