نقشه برفی پابجی خبر از بازگشت روزهای طلایی می‌دهد [تماشا کنید]

Vikendi نام جدیدترین نقشه معرفی شده برای پابجی است که این بار رقابت برای تبدیل شدن به آخرین بازمانده را به شهری با آب و هوای برفی منتقل می‌کند.

این نقشه که به عنوان چهارمین نقشه پابجی شناخته می‌شود هم‌اکنون در سرورهای آزمایشی بازی در دسترس است. Vikendi در تاریخ 19 دسامبر برای نسخه ویندوز و سپس در ماه ژانویه برای کنسول‌ها منتشر می‌شود.

ویدیوی معرفی این نقشه خبر از اضافه شدن وسایل نقلیه و قابلیت‌های جدیدی به بازی می‌دهد. درصورتی که اخیرا Ring of Elysium را تجربه کرده باشید این قابلیت‌ها برایتان آشنا خواهند بود.

استفاده از دو اسکوپ به صورت همزمان سرانجام به پابجی اضافه شده است. شما می‌توانید دو اسکوپ دور و نزدیک را روی یک اسلحه سوار کنید تا هدف قرار دادن دشمنان در هر فاصله بسیار ساده‌تر و سریع‌تر شود.

علاوه بر اضافه شدن چند اسلحه جدید، وسیله حمل و نقل جدیدی نیز به بازی اضافه شده. اسنوموبیلی که در RoE مشاهده کرده بودیم این بار در Vikendi قابل استفاده است و می‌توانید در حین حرکت با استفاده از یک اسلحه SMG به اطراف شلیک کنید.

شباهت و رقابت میان پابجی و RoE با عرضه این مپ بسیار بیشتر از قبل شده است. شاید رقابت با تِنسِنت را بتوان بزرگ‌ترین انگیزه بلوهول برای ساخت یک نقشه جدید با حال و هوای برفی برای پابجی دانست.

پابجی

با ورود این نقشه به سرورهای آزمایشی پابجی باز هم استریمرهای بزرگی مانند شِرود که زمانی به دلیل مشکلات بیش از حد بازی آن را ترک کرده بودند شروع به تجربه بازی کردند. اولین نظرات در خصوص Vikendi بسیار مثبت است و طرفداران این بازی را به آینده بازی بسیار امیدوارتر کرده.

به نظر می‌رسد فریم ریت بازی مناسب است و دیگر شاهد مشکلات فنی عجیب و غریبی که زمان عرضه نقشه‌های پیشین دیده بودیم نیست. محیط بازی مملو از قسمت‌های شهری و ساختمان‌های متعدد است و این مسئله یک نکته مثبت درخصوص نقشه‌های برفی محسوب می‌شود.

نظر شما درخصوص به روز رسانی جدید پابجی چیست؟ آیا Vikendi همان شوک بزرگی است که پابجی نیاز داشت تا باز هم نظر کاربران را به خود جلب کند؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

مطالب مرتبط

Call of Duty Mobile بهتر است یا پابجی موبایل؟ [تماشا کنید]

موفقیت و محبوبیت چشمگیر کال آو دیوتی موبایل موجب شده تا پای مقایسه این بازی با پابجی موبایلی که مدت‌ها لقب برترین بازی بتل رویال موبایل را یدک می‌کشید در هر محفلی وسط کشیده شود‌.کمپانی چینی تنسنت این بار با همکاری اکتیویژن توانسته عنوانی خلق کند که علاوه بر پایبندی به ریشه‌های این سری، تجربه... ادامه مطلب

پابجی موبایل دانش آموزان هندی را روانه زندان کرد

در چندین شهر هندوستان گیمرها صرفا به خاطر اجرای بازی پابجی روی موبایل هایشان دستگیر شده اند.گزارش خبری عجیبی که اخیرا در بازفید منتشر شده ضمن پرداختن به محبوبیت بسیار بالای پابجی در هند به تلاش هایی پرداخته که از جانب دولت این کشور برای محدودسازی این بازی صورت می گیرد. اما کانون این گزارش... ادامه مطلب

ویجیاتو

نظرات ۳

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟