تریلر جدید Control جهان عجیب بازی را به تصویر می‌کشد [تماشا کنید]

تریلر جدید Control جهان عجیب بازی را به تصویر می‌کشد [تماشا کنید]

به مناسبت نزدیک شدن به پایان سال میلادی، استودیو رمدی تریلر جدیدی از عنوان مورد انتظار خود یعنی بازی Control منتشر کرده است.

طی این تریلر شاهد معرفی محیطی که بازی در آن جریان خواهد داشت هستیم. قرار است طی کنترل سفری را درون یک ابرساختمان با همین نام شروع کرده که از بیرون ظاهری کاملا عادی داشته اما بر اساس این ویدیو، اتفاقات عجیبی در آن در جریان است.

به نظر می‌رسد در این ساختمان ارتباطی میان دنیای ما و دنیای بیگانه برقرار شده که ساختمان کنترل را به محلی خاص تبدیل می‌کند. این نیروهای عجیب در حال به‌وجود آوردن مشکلات خطرناکی هستند که نه فقط افراد حاضر در ساختمان، بلکه کل جهان را تهدید می‌کند.

نکته جالب دیگر در رابطه با تریلر جدید بازی Control به حضور صداپیشه محبوب شخصیت مکس پین و الن ویک یعنی جف مک‌فری برمی‌گردد. او طی کنترل، صداپیشگی شخصیت ترنچ به عنوان مدیر پیشین ساختمان را بر عهده خواهد داشت.

شخصیت اصلی بازی که ما در نقش او قرار خواهیم گرفت هم زن میان سالی با نام جسی فیدن خواهد بود که بعد از ترنچ به عنوان مدیر ساختمان کنترل منصوب شده و قصد واکاوی رازهای عجیب و غریب این سازه را دارد.  استودیو رمدی به عنوان سازنده کنترل پیش از این ساخت بازی‌های شناخته شده‌ای مثل الن ویک و دو قسمت اول مکس پین را برعهده داشت.

بازی Control در تاریخ نامشخصی طی سال ۲۰۱۹ برای پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان و پی سی منتشر خواهد شد.

ویجیاتو

نظرات ۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato