افزایش 19 میلیونی قیمت دنا از سوی ایران خودرو اعلام شد- دی 97

افزایش 19 میلیونی قیمت دنا  از سوی ایران خودرو اعلام شد- دی 97

افزایش 19 میلیونی قیمت دنا از سوی ایران خودرو اعلام شد- دی 97

این روزها خودروسازان در حال افزایش قیمت محصولات خود بوده و دوم دی ماه ایران خودرو قیمت دنا پلاس را در حدود ۲۳ میلیون تومان افزایش داده و به عدد ۷۶ میلیون تومان رساند.

دنا نیز از این قافله عقب نمانده و جدیدترین قیمت این خودرو ویژه دی ماه ۹۷ از سوی ایران خودرو منتشر شد. قیمت دنا در هردو مدل با تریم دو رنگ و تک رنگ نسبت به گذشته در حدود ۲۰ میلیون تومان افزایش یافته و درست مانند دنا پلاس هنوز مشخص نیست که چرا هردو مدل دنا برچسب قیمتی مشابه دریافت کرده اند.

علاوه بر ایران خودرو سایپا نیز قیمت ۴ مورد از محصولات خود را افزایش داده است. البته شرکت های خودروسازی خصوصی نیز از این قافله عقب نمانده و آن ها نیز محصولات خود را گران کرده اند.

جالب بدانید که بسیاری از خودروسازان که به بهانه نبود قطعه از تحویل خودروهای پیش فروش شده به مشتریان خود سرباز می زدند این روزها با افزایش قیمت خودروها، طرح های فروشی با تحویل فوری ارائه می دهند.

جدیدترین قیمت دنا - دی ۹۷:

دنا دارای موتور ۴ سیلندر به حجم ۱۶۴۵ سی سی با قدرت ۱۱۴ اسب بخار است که می تواند ۱۵۵ نیوتن متر گشتاور تولید کند. مصرف سوخت دنا در خارج از شهر ۶ لیتر در هر ۱۰۰ کیلومتر و مصرف ترکیبی آن ۷/۸ لیتر در هر ۱۰۰ کیلومتر از طرف ایران خودرو اعلام شده است.

نظرات ۱۳

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل