آپ و اسنپ با همکاری یکدیگر شرکت جدیدی را تاسیس می‌کنند

آپ و اسنپ با همکاری یکدیگر شرکت جدیدی را تاسیس می‌کنند

مجموعه آپ و مجموعه رز (مالک دارندگان برندهایی چون اسنپ، اسنپفود،اسنپ تریپ، بامیلو و غیره) در طی قراردادی با یکدیگر قصد دارند تا همکاری بیشتری داشته باشند. قرار است آپ مالک ۷۰ درصد و گروه اینترنتی رز ۳۰ درصد مالکیت این محصول جدید را داشته باشند. این قرارداد که در سامانه کدال (متعلق به سامانه بورس و اوراق بهادار) منتشر شده نشان از این دارد شرکت جدید این دو کمپانی در جهت افزایش توان رقابتی و گسترش درآمدزایی آپ راه اندازی می‌شود.

شرکت آسان پرداخت پرشین (صاحب اپلیکیشن آپ) قصد دارد تا درآمدهایش را از اینکه تنها پیرامون کارمزدهای شاپرکی باشند توسعه ببخشد و به مدل‌های جدید درآمدزایی فکر می‌کند. این شرکت خطاب به سهامدارانش نوشته که رشد دانلود اپلیکیشن آپ از مرز ۳۰ میلیون بار هم گذشته است:

مطلب پیشنهادی:ممنوعیت واردات 9 مدل دیگر از گوشی‌های شیائومی لغو خواهد شد؛ 10 مدل دیگر در انتظار آپدیت ممنوعیت واردات 9 مدل دیگر از گوشی‌های شیائومی لغو خواهد شد؛ 10 مدل دیگر در انتظار آپدیت

«شرکت جدید در جهت افزایش توان رقابتی و گسترش میزان دسترسی‌های عموم، در قالب یک همکاری مشترک (JV) برای اقدامات اجرایی ثبت شرکتی (New Company) با مالکیت ۷۰ درصد آسان پرداخت پرشین و ۳۰ درصد گروه اینترنتی رز است.»

آپ و اسنپ

بر اساس نوشته‌های این قرار داد در اختیار گرفتن انحصاری خدمات پرداخت اسنپ به آپ محول شده است و این شرکت اهداف و کارکردهای شرکت جدید را تمرکز و استقرار انحصاری تمامی خدمات گروه اینترنتی رز مانند کیف پول اسنپ، اسنپ فود، اسنپ مارکت، اسنپ تریپ، بامیلو و غیره بر بستر اپلیکیشن آپ عنوان کرده است.

مطلب پیشنهادی:مایکروسافت با عبور از اپل، با ارزش‌ترین کمپانی دنیا شد مایکروسافت با عبور از اپل، با ارزش‌ترین کمپانی دنیا شد

آسان پرداخت پرشین همچنین تاکید کرده که این موارد به مرور در حال تکمیل شدن است و هم‌اکنون هم در حال پیاده‌سازی روی اپلیکیشن آپ هستند و بسیاری از موارد توسط کاربران کنونی این برنامه‌ها قابل مشاهده و قابل استفاده است:

«همچنین توزیع منافع حاصل از فروش و ارائه خدمات ارائه شده بر بستر اپلیکیشن آپ به استثنای کارمزدهای شاپرکی به شرکت مشترک با سهم الشرکه تعیین شده و در نهایت تمرکز کلیه پرداخت‌های کاربران، مشتریان و تراکنش‌های مجموعه اسنپ از طریق درگاه‌های مربوط به آپ یا کیف پول مشترک از دیگر این اهداف است.»

هنوز اطلاعات دقیق‌تر و جامع‌تری در باره این همکاری منتشر نشده و طرفین قرارداد اطلاعات بیشتری درباره آن منتشر نساختند؛ اما به نظر می‌رسد که شرکت جدید این دو مجموعه بزرگ در آینده حرف‌های زیادی برای گفتن داشته باشد.

مطلب پیشنهادی:سخنگوی سازمان ثبت احوال کشور: از سال 97 نتوانسته‌ایم کارت ملی هوشمند تحویل دهیم سخنگوی سازمان ثبت احوال کشور: از سال 97 نتوانسته‌ایم کارت ملی هوشمند تحویل دهیم
نظرات ۳
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato