آپ و اسنپ با همکاری یکدیگر شرکت جدیدی را تاسیس می‌کنند

آپ و اسنپ با همکاری یکدیگر شرکت جدیدی را تاسیس می‌کنند

مجموعه آپ و مجموعه رز (مالک دارندگان برندهایی چون اسنپ، اسنپفود،اسنپ تریپ، بامیلو و غیره) در طی قراردادی با یکدیگر قصد دارند تا همکاری بیشتری داشته باشند. قرار است آپ مالک ۷۰ درصد و گروه اینترنتی رز ۳۰ درصد مالکیت این محصول جدید را داشته باشند. این قرارداد که در سامانه کدال (متعلق به سامانه بورس و اوراق بهادار) منتشر شده نشان از این دارد شرکت جدید این دو کمپانی در جهت افزایش توان رقابتی و گسترش درآمدزایی آپ راه اندازی می‌شود.

شرکت آسان پرداخت پرشین (صاحب اپلیکیشن آپ) قصد دارد تا درآمدهایش را از اینکه تنها پیرامون کارمزدهای شاپرکی باشند توسعه ببخشد و به مدل‌های جدید درآمدزایی فکر می‌کند. این شرکت خطاب به سهامدارانش نوشته که رشد دانلود اپلیکیشن آپ از مرز ۳۰ میلیون بار هم گذشته است:

«شرکت جدید در جهت افزایش توان رقابتی و گسترش میزان دسترسی‌های عموم، در قالب یک همکاری مشترک (JV) برای اقدامات اجرایی ثبت شرکتی (New Company) با مالکیت ۷۰ درصد آسان پرداخت پرشین و ۳۰ درصد گروه اینترنتی رز است.»

آپ و اسنپ

بر اساس نوشته‌های این قرار داد در اختیار گرفتن انحصاری خدمات پرداخت اسنپ به آپ محول شده است و این شرکت اهداف و کارکردهای شرکت جدید را تمرکز و استقرار انحصاری تمامی خدمات گروه اینترنتی رز مانند کیف پول اسنپ، اسنپ فود، اسنپ مارکت، اسنپ تریپ، بامیلو و غیره بر بستر اپلیکیشن آپ عنوان کرده است.

آسان پرداخت پرشین همچنین تاکید کرده که این موارد به مرور در حال تکمیل شدن است و هم‌اکنون هم در حال پیاده‌سازی روی اپلیکیشن آپ هستند و بسیاری از موارد توسط کاربران کنونی این برنامه‌ها قابل مشاهده و قابل استفاده است:

«همچنین توزیع منافع حاصل از فروش و ارائه خدمات ارائه شده بر بستر اپلیکیشن آپ به استثنای کارمزدهای شاپرکی به شرکت مشترک با سهم الشرکه تعیین شده و در نهایت تمرکز کلیه پرداخت‌های کاربران، مشتریان و تراکنش‌های مجموعه اسنپ از طریق درگاه‌های مربوط به آپ یا کیف پول مشترک از دیگر این اهداف است.»

هنوز اطلاعات دقیق‌تر و جامع‌تری در باره این همکاری منتشر نشده و طرفین قرارداد اطلاعات بیشتری درباره آن منتشر نساختند؛ اما به نظر می‌رسد که شرکت جدید این دو مجموعه بزرگ در آینده حرف‌های زیادی برای گفتن داشته باشد.

نظرات ۳
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.