اولین بسته الحاقی رایگان رزیدنت اویل ۲ به زودی منتشر می‌شود

اولین بسته الحاقی رایگان رزیدنت اویل ۲ به زودی منتشر می‌شود

رزیدنت اویل ۲ پس از مدت‌ها انتظار بالاخره منتشر شد و با عملکرد فراتر از تصورش، توانست نظر بسیاری از طرفداران قدیم و جدید سری را به خود جلب کند. رزیدنت اویل ۲ در حال حاضر رتبه اول جدول فروش هفتگی انگلستان را در دست دارد و روی استیم هم عملکرد خیره کننده‌ای از خود به جا گذاشته است.

اما با تمام این اوصاف گویا کپکام قصد ندارد دست از سورپرایز کردن طرفداران فرانچایز ترسناک محبوبش بکشد. این شرکت ژاپنی حالا دست روی یک بسته الحاقی رایگان با نام Ghost Survivors  گذاشته که تا انتشار آن نیز زمان زیادی باقی نمانده است.

Ghost Survivors قرار است در ۲۶ بهمن ماه به صورت کاملا رایگان در دسترس قرار بگیرد و در آن شما می‌توانید به تماشای قصه سه بازمانده‌ای بنشینید که قربانی کابوس وهم آلود راکون سیتی شده‌اند. جالب است بدانید که یکی از این سه بازمانده، رابرت کندو است.

رابرت همان اسلحه‌ فروشی است که در اولین دقایق نسخه اصلی رزیدنت اویل ۲ گرفتار زامبی‌ها شد و هیچوقت نفهمیدیم که او پیش از اینکه کلیر و لئون را ببیند چه چیزهایی را پشت سر گذاشته بود. اما حالا قرار است در  Ghost Survivors به پای داستان رابرت بنشینیم و ببینیم که او در جهان وحشت زده بازی چه می‌کرد.

جالب‌تر اینکه با انتشار Ghost Survivors، پوسته‌های کلاسیک شخصیت‌های لئون و کلیر را هم در دسترس قرار می‌گیرند و شما می‌توانید با استفاده از آن‌ها، ظاهر دو پروتاگونیست اصلی رزیدنت اویل ۲ را تبدیل به چیزی کنید که بیست سال پیش دیده بودید.

نظرات ۱

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato