جزییاتی از رزیدنت اویل 8 به بیرون درز کرد؛ بازگشت به دوربین سوم شخص

جزییاتی از رزیدنت اویل 8 به بیرون درز کرد؛ بازگشت به دوربین سوم شخص

با توجه به موفقیت رزیدنت اویل ۷ و عملکرد عالی بازسازی رزیدنت اویل ۲ چه در جذب مخاطب و چه در جلب نظر منتقدان،‌ ساخت رزیدنت اویل ۸ از این سری چندان دور انتظار نبود؛ نسخه‌ای که اطلاعات جدیدی از آن در فضای مجازی لو رفته است.

این خبر توسط فردی با نام Evil VR منتشر شده که ظاهرا به اطلاعات سری کمپانی کپکام دسترسی دارد. او قبل از انتشار دمو رایگان رزیدنت اویل ۲ هم اطلاعاتی را در مورد آن منتشر کرده بود و به همین احتمال واقعیت داشتن این شایعه جدید وجود دارد.

ظاهرا این نسخه هشتم با فاصله کمی نسبت به نسخه پیش و در جزیره‌ای متروک جریان خواهد داشت و طی آن ما با داستان چگونگی خلق Eveline که در رزیدنت اویل ۷ با آن روبرو بودیم، آشنا خواهیم شد. طبق این اطلاعات، باید شاهد حضور باس فایت ترسناک Hook Man که در رزیدنت اویل ۴ حضور داشت اما از نسخه نهایی بازی حذف شده بود، باشیم.

رزیدنت اویل 8

در ضمن، قرار است مانند رزیدنت اویل ۷، در اینجا هم با توهم سر و کار داشته باشیم. بر اساس این شایعه، طی نسخه هشتم مانور بیشتری روی این قضیه داده خواهد. جدا از این موارد، به نظر می‌رسد  کار ساخت بازی آغاز شده و تیم کوچکی در حال کار روی این پروژه معرفی نشده است.

البته و طبق گفته‌های Evil VR با توجه به موفقیت بازسازی رزیدنت اویل ۲، تا عرضه بازسازی نسخه سوم از این مجموعه نباید انتظار انتشار رزیدنت اویل ۸ را داشته باشیم.

در انتها باید گفت که کپکام هنوز واکنش خاصی نسبت به این شایعات نداده و از آن‌ جایی که تنها یک هفته از عرضه رزیدنت اویل ۲ می‌گذرد، نباید در آینده‌ای نزدیک منتظر انتشار اطلاعات رسمی جدیدی در رابطه با پروژهای بعدی رزیدنت اویل باشیم.

به ساخت بازسازی رزیدنت اویل ۳ علاقه دارید یا عرضه نسخه هشتم؟ دیدگاه خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید.

نظرات ۷

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato