چگونه تمامی عکس‌ها، فیلم‌ها، مستر راکون‌ها و جواهرات Resident Evil 2‌ را پیدا کنیم؟

جهان رزیدنت اویل ۲ پر شده از رمز و رازهایی که اگر به درستی در محیط نگردید و دقت لازم را نداشته باشید، هیچ وقت پیدایشان نمی‌کنید. در این متن به سراغ یک سری از این رمز و رازها می‌رویم و در ادامه از لوکیشن‌هایی برایتان می‌گوییم که می‌توانید در آن‌ها تمام مستر راکون‌ها، رول فیلم‌ها و آیتم‌های مخفی بازی را پیدا کنید.

رول فیلم‌ها

رول فیلم‌ها در نسخه اصلی رزدینت اویل ۲ نیز نقش اساسی و جالبی داشتند. چراکه با پیدا و ظاهر کردنشان می‌توانستید به یک سری اطلاعات و آیتم‌های مخفی بازی که از نظرها دور مانده بودند دست پیدا کنید. خوشبختانه این رول فیلم‌ها از بازسازی رزیدنت اویل ۲ نیز حذف نشدند و در این نسخه هم می‌توانید با پیدا کردنشان از رازهای سر به مهر بازی پرده بردارید.

لوکیشن رول فیلم عکس یادبود

رول فیلم عکس یادبود را می‌توانید در اتاق Safety Deposit پیدا کنید. در این اتاق دو ردیف کمد امنیتی وجود دارد که درب همگی آن‌ها قفل شده. برای باز کردن درب هر یک از این کمدها کافیست عددشان را در کی‌پدی که جلوی درب ورودی اتاق قرار گرفته وارد کنید تا بلافاصله درب کمد مورد نظر برایتان باز شود. اگر خوب دقت کنید از پشت درب شیشه‌ای کمد ۱۰۶ رول فیلم مورد نظر را خواهید دید.

پس به سراغ کی‌پد بروید و عدد ۱۰۶ را وارد کنید تا درب این کمد برایتان باز شود. حالا رول فیلم را بردارید، به تاریکخانه بروید و آن را ظاهر کنید. با این کار تصویری از یک مجسمه کتاب به دست در اختیارتان قرار می‌گیرد که یک عصای جواهر نشان را در دست دارد. با به دست آوردن این تصویر دیگر یک راهنمای کامل برای حل معمای مجسمه داخل Art Room خواهید داشت و می‌توانید از آن به بهترین نحو ممکن استفاده کنید.

لوکیشن رول فیلم کمد 3F

رول فیلم کمد 3F را می‌توانید در Firing Range پیدا کنید. در این محوطه دربی وجود دارد که باز کردن آن تنها با داشتن کلید الماس (Diamond Key) ممکن است. پس اگر این کلید را داشته باشید، هیچ سدی پیش رویتان نیست و می‌توانید خیلی راحت به این رول فیلم برسید. اما در صورتی که هنوز کلید الماس به دستتان نرسیده، باید خط داستانی بازی را پیش ببرید تا در نهایت این کلید در دسترستان قرار بگیرد.

با این حال، بالاخره زمانی که مجوز ورود به این اتاق را به دست آوردید، روی یکی از میزها رول فیلم کمد 3F را خواهید دید. آن را بردارید و در تاریکخانه ظاهرش کنید. با این کار رمز قفل کمد 3F به دستتان می‌رسد و می‌توانید با استفاده از آن روی کمد مذکور،  به مقدار قابل توجهی مهمات دست پیدا کنید.

لوکیشن رول فیلم محل اختفا

سومین رول فیلم رزیدنت اویل ۲، درست در جایی سر و کله‌اش پیدا می‌شود که تقریبا به اواخر بازی رسیدید و دارید در فاضلاب به دنبال راهی برای رسیدن به NEST می‌گردید. اگر در مسیر خود به  Workroom نیز سر بزنید، رول فیلمی را پیدا خواهید کرد که عبارت Hiding Place رویش نوشته شده.

با ظاهر کردن این رول فیلم دو قطعه عکس به دستتان می‌رسد که هر دوی آن‌ها از محل اختفای دو آیتم مخفی بازی پرده برمی‌دارند.

یکی از این عکس‌ها به اتاق استارز و میز کار آلبرت وسکر اشاره دارد و دیگری مربوط به اتاق Press است. کافیست پس از ظاهر کردن این دو قطعه عکس به سمت این دو اتاق حرکت کنید و با بررسی نقاطی که تصاویر برایتان مشخص کرده‌اند، آیتم‌های مخفی بازی را بردارید.

مستر راکون‌ها

در بازسازی رزیدنت اویل ۲، ۱۵ مستر راکون وجود دارد که اگر تمامشان را پیدا کنید و آن‌ها را از بین ببرید، بازی یک چاقوی نظامی بی‌نهایت به عنوان پاداش در اختیارتان می‌گذارد. پس اگر می‌خواهید به این چاقوی کاربردی دست پیدا کنید کافیست به سراغ این لوکیشن‌ها بروید:

 • در West Office، درست بالای یکی از قفسه‌ها چند کارتن قرار دارد که در کنارشان یک مستر راکون پنهان شده.

 • یکی دیگر از مستر راکون‌ها در دفتر گروه استارز و پشت مانیتور یکی از کارمندان اداره پلیس مخفی شده.

 • با ورود به محوطه Firing range نیز سر و صدای یکی از مستر راکون‌ها را خواهید شنید. به عکس زیر نگاه کنید تا خیلی زود آن را ببینید.

 • اگر پس از ورود به Break Room نیز روی زمین و پشت آن کیف قهوه‌ای رنگ را بگردید خیلی زود یکی دیگر از مستر راکون‌ها را پیدا خواهید کرد.

 • به محض خروج از Chief’s Office نیز یک مستر راکون دیگر خواهید دید که روی میز کنار راه پله خودنمایی می‌کند.

 • اگر به پشت West Storage Room هم سر بزنید، یک مستر راکون دیگر خواهید دید که کنار پنجره جا خوش کرده.

 • با ورود به آزمایشگاه، کافیست به سمت Cafeteria حرکت کنید تا یکی دیگر از مستر راکون‌ها را کنار نردبان پیدا کنید.

 • وقتی که Signal Modulator را پیدا کردید به سمت Nap Room حرکت کنید. اگر با استفاده از این دیوایس درب محفظه‌های استراحت را باز کنید یک مستر راکون دیگر را پیدا خواهید کرد.

 • در پشت یکی از جعبه‌هایی که روی زمین Supplies Storage پخش شده، یک مستر راکون پنهان شده که پیدا کردنش کار سختی نیست.

 • وقتی که از شر آن تمساح غول آسا در بخش داستانی لئون خلاص شدید، اگر به فضای مقابل نردبان نگاه کنید یک مستر راکون دیگر را خواهید دید.

 • درست وقتی که نوبت به ایدا رسید و کنترل او به دستتان افتاد به سمت Incinerator Room حرکت کنید تا مستر راکون بعدی را ببینید.

 • اگر دارید خط داستانی کلیر را جلو می‌برید، فراموش نکنید که به East Storage Room سر بزنید. چرا که اگر کلید قلب را در دست داشته باشید، خیلی راحت می‌توانید یکی دیگر از ۱۵ مستر راکون موجود در بازی را پیدا کنید.

 • در خط داستانی کلیر و درست زمانی که از پارکینگ بیرون می‌آیید و پا در خیابان‌های تاریک راکون سیتی می‌گذارید، اتوبوسی پیدا خواهید کرد که در آن یک مستر راکون مخفی شده.

 • در یتیم خانه نیز وقتی به اتاق شری برکین سر بزنید یک مستر راکون دیگر پیدا خواهید کرد که در یکی از قفسه‌ها پنهان شده.

 • آخرین مستر راکون را هم وقتی پیدا می‌کنید که در حال بازی کردن مسیر B باشید. وقتی به به ورودی طبقه اول رسیدید، به سمت راست بچرخید و از پله‌‌ها پایین بروید تا آخرین مستر راکون را که پشت سبزه‌ها مخفی شده پیدا کنید.

مطالب مرتبط

لپتاپ گیمینگ OMEN از سوی اچ پی معرفی شد؛ نمایشگر 4K و کارت گرافیک کلاس دسکتاپ

HP امروز از سری جدید پی سی های گیمینگ خود رونمایی کرد که از جمله آنها می توان به Omen X Desktop اشاره نمود. اما تمام محصولات جدید گیمینگ HP به همین محدود نمی شود و کمپانی مورد اشاره از لپتاپی 17.3 اینچی نیز رونمایی کرده که با کارت های گرافیک کلاس دسکتاپ خود، هر... ادامه مطلب

گزارش مالی Take Two خبر از سوددهی این شرکت می دهد

بنابر گزارش مالی منتشر شده از سوی شرکت Take Two، در سه ماهه ی آخر سال مالی 2015، نرخ درآمد این شرکت با افزایش 142 درصدی، به 366.4 میلیون دلار رسیده است. این در حالیست که میزان درآمد شرکت، در همین بازه ی زمانی سال گذشته، 151.6 میلیون دلار بود. این میزان درآمد، سود 34.2 میلیون... ادامه مطلب

به جمهوری گیمرهای ایسوس بپیوندید

نمایشگاه فناوری اطلاعات تایپه یا همان کامپیوتکس از اوایل دهه 2000 میلادی تا به امروز به صورت سالانه در تایوان برگزار شده است و حالا که تا برپایی آن زمان زیادی باقی نمانده، ایسوس تصمیم گرفته تا با برگزاری رقابتی جهانی، ده نفر را به صورت رایگان به این رویداد ببرد. در ادامه این مطلب توجه شما... ادامه مطلب

اکتیویژن سازنده بازی محبوب «کندی کراش» را با عقد قرارداد 5.9 میلیارد دلاری خریداری کرد

حدودا سه ماه پیش بود که شرکت اکتیویژن اعلام کرد در نظر دارد کمپانی کینگ دیجیتال را خریداری کند؛ منظور همان توسعه دهنده بازی محبوب کندی کراش است که از نظر اکتیویژن قیمتی برابر با 5.9 میلیارد دلار دارد. امروز این قرارداد رسما بسته شد و سهامداران کینگ 18 دلار را بابت هر سهم خود دریافت... ادامه مطلب

بررسی انیمه Dragon Ball Super Broly؛ توپ اژدهای خشمگین

چند انیمه در طول تاریخ وجود دارد که توانسته‌اند فراتر از مرزهای ژاپن رفته و خود را تبدیل به یک برند جهانی کنند. برخی از این عناوین بیش از بیست سی سال عمر دارند و سالیان سال است که طرفداران خود را دارند و با اینکه در طول سیر دور و دراز خود، فراز و... ادامه مطلب

۳۰ دقیقه از گیم‌پلی رزیدنت اویل 2 با محوریت کلیر ردفیلد [تماشا کنید]

کپکام یک استریم ۳۰ دقیقه‌ای از گیم‌پلی رزیدنت اویل 2 را با محوریت شخصیت کلیر ردفیلد منتشر کرد که بخش‌های تازه‌ای از گیم‌پلی بازی را به نمایش می‌گذارد. کلیر ردفیلد در کنار لیان، یکی از دو شخصیت اصلی رزیدنت اویل 2 محسوب می شود. او پس از ناپدید شدن برادرش یعنی کریس برای پیدا کردنش به... ادامه مطلب

نظرات ۱

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود
x