مشهور شدن راننده تاکسی اینترنتی به خاطر ارائه منویی عجیب به مسافران

مشهور شدن راننده تاکسی اینترنتی به خاطر ارائه منویی عجیب به مسافران

به ندرت پیش می آید که یک راننده تاکسی به شهرت دست پیدا کند اما یکی از رانندگان سرویس اینترنتی اوبر به خاطر منوی عجیبش معروف شده است.

این راننده آمریکایی که «جورج یور» نام دارد، منویی از حالت های مختلف رانندگی را به مسافران پیشنهاد می کند که شامل حالت ساکت، درمانی، ترسناک، استندآپ کمدی و حتی بی ادبانه می شود. هریک از این حالت ها ویژگی ها و شرایط خاص خود را دارند برای مثال یور در حالت ترسناک کاملا سکوت کرده و رفتارهایی مشکوک مثل نگاه های ترسناک در آینه از خود نشان می دهد. در حالت درمانی هم به درد و دل های مسافر گوش کرده و در صورت لزوم به او توصیه هایی می کند.

یور که در سرویس اوبر فعال است، حالت های مختلف رانندگی را روی کاغذ پرینت کرده و آنها را مثل منوی رستوران به مسافرانش می دهد:

به نظرم این کار با مزه است و حتی گاهی اوقات به افراد کمک هم می کند.

شهرت یور مدیون توییت یکی از مسافرانش درباره منوی رانندگی او است که تا حالا بیش از نیم میلیون بار لایک و ۱۱۸ هزار بار بازنشر شده است. پس از این ماجرا جورج یور به اصرار پدرش اکانتی در توییتر ایجاد کرده و با طرفداران! و مسافرانش در ارتباط است. حالت های مختلف رانندگیاو علاوه بر رانندگی یک تکنسین اورژانس هم هست و عجیب ترین تجربه‌اش حین رانندگی را کمک به سرنشینان یک ماشین واژگون شده در روزی برفی می داند.

جورج با اشاره به نزدیکی بهار از احتمال تغییر منو خبر می دهد. هرچند هنوز تصمیم قطعی درباره آن نگرفته اما ایده های خوب و مفرح زیادی در سر دارد. او همچنین به مسافرها توصیه می کند که روش رانندگی مورد نظرشان را با راننده در میان بگذارند.

در ایران هم برخی رانندگان تاکسی های اینترنتی با اجرای ترانه و قرار دادن دوربین مخفی در ماشین مشهور شده اند.

 

تماشا کنید: تصادف هولناک تسلا مدل S منجر به مرگ راننده شد

نظرات ۲

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato