تعداد کاربران Apex Legends از ۵۰ میلیون نفر گذشت [تماشا کنید]

تعداد کاربران Apex Legends از ۵۰ میلیون نفر گذشت [تماشا کنید]

در حالی که تنها یک ماه از انتشار Apex Legends گذشته، تعداد بازیکنان این عنوان از ۵۰ میلیون نفر فراتر رفته است.

زمانی که Apex Legends طی یک روز معرفی و عرضه شد هیچ شخصی فکرش را نمی‌کرد که اثر جدید سازنده سری تایتانفال یعنی استودیو ریسپاون به این سرعت محبوبیت بالایی کسب کند. وضعیت Apex از نظر تعداد بینندگان در توییچ نیز مثال زدنی بوده و رشد این بازی باعث کاهش محبوبیت دیگر عناوین شاخص بتل رویال مانند فورتنایت شده. جالب است بدانید فورتنایت برای رسیدن به چنین تعداد کاربری به بیش از ۴ ماه زمان نیاز داشت.

جدا از آمار تعداد کاربران، سازندگان بازی جزییات دیگری را در مورد Apex Legends به اشتراک گذاشته‌اند. برای مثال، طی همین مدت زمان کوتاه، بیشتر از ۱۵۸ میلیون بار از تمام کننده‌های مختلفی در این بازی استفاده شده و نزدیک به ۱۶.۵ میلیون Death Box توسط بازیکنان باز شده است.

سازندگان بازی قول داده‌اند تا با عرضه به‌روزرسانی‌های متعدد به پشتیبانی طولانی مدت از بازی جدیدشان ادامه دهند. Apex Legends در حال حاضر روی پلتفرم‌های ایکس باکس وان، پی سی و پلی استیشن ۴ به صورت رایگان در دسترس است.

در انتها باید گفت اگر با اینترنت ایران قصد تجربه این عنوان را دارید باید از نرم افزارهای تغییر IP برای اتصال به سرورهای بازی استفاده کنید.

ویجیاتو

نظرات ۲

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato