ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

ویجیاتو - بازی

تریلر زمان عرضه The Division 2 منتشر شد؛ بحران در واشنگتن [تماشا کنید]

فاصله چندانى با عرضه The Division 2 نداريم و به همين مناسبت يوبيسافت تريلر زمان عرضه اين بازى را منتشر كرده است. بعد از برگزار شدن بتاى خصوصى و عمومى The Division 2 ديگر فاصله ...

شایان کرمی
نوشته شده توسط شایان کرمی | ۱۵ اسفند ۱۳۹۷ | ۱۵:۳۰

فاصله چندانى با عرضه The Division 2 نداریم و به همین مناسبت یوبیسافت تریلر زمان عرضه این بازى را منتشر کرده است.

بعد از برگزار شدن بتاى خصوصى و عمومى The Division 2 دیگر فاصله چندانى تا زمان عرضه رسمى بازى نداریم.

7ماه از انتشار ویروسى مرگبار در واشنگتن گذشته و این شهر در حال تبدیل شدن به کابوسى مرگبار است. شما وظیفه دارید با تشکیل گروه هاى مختلف به تسخیر نقاط مختلف نقشه پرداخته و کشور را پس بگیرید.

به طور کلى واشنگتن از سه منطقه جداگانه تشکیل شده که هر کدام از آن ها از ویژگى هاى مختص به خودشان بهره مى برند و با حضور در آن ها با چالش هاى مختلفى روبرو خواهید شد.

همچنین طى این بازى با مناطقى با نام Dark Zone طرف خواهید شد که نسبت به سایر بخش هاى بازى از طراحى متفاوتى بهره مى برند. به طور کلی این مناطق نسبت به سایر نقاط نقشه خطرناک‌تر هستند و حضور در آن‌ها با ریسک بیشتری همراه است.

در نتیجه افرادی که تصمیم به انجام ماموریت در چنین محل‌هایی می‌گیرند بهتر است از لحاظ تجهیزات در وضعیت خوبی به سر ببرند. در ضمن یک منطقه ممنوعه خطرناک‌تر هم در زمان عرضه بازی در دسترس خواهد بود که هیچ قانونی در آن‌جا حکم‌فرما نیست و هر خطری می‌تواند منجر به مرگ شخصیت شما و از دست رفتن منابع شود.

بنابراین حضور در این مناطق نیازمند رسیدن به سطح مشخصى از تجربه است که با پیشروى در بازى و انجام ماموریت هاى دیگر به دست خواهد آمد.

بازی The Division 2 در تاریخ ۲۴ اسفند سال جاری برای پلی استیشن 4، ایکس باکس وان و پی سی عرضه خواهد شد.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی