ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

خودرو

تغییر اندک قیمت محصولات سایپا در بازار + جدول

به روز رسانی: شرایط فروش و ثبت نام محصولات سایپا در چند هفته‌ی اخیر با توجه به حباب قیمتی ایجاد شده در بازار خودرو تصمیم گرفته شد تا بخشی از تولیدات سایپا را به صورت ...

غزاله زاهدی
نوشته شده توسط غزاله زاهدی | ۲۲ اسفند ۱۳۹۷ | ۱۰:۳۰

به روز رسانی: شرایط فروش و ثبت نام محصولات سایپا

در چند هفته‌ی اخیر با توجه به حباب قیمتی ایجاد شده در بازار خودرو تصمیم گرفته شد تا بخشی از تولیدات سایپا را به صورت تحویل فوری به فروش برسد و بر این اساس مقرر شد تا فروش فوری محصولات خانواده X100، X200 و کوییک صورت گیرد.
همزمان با ادامه طرح فروش فوری محصولات سایپا بدون افزایش قیمت در روز گذشته، بهای چند خودرو تولید این شرکت 500 هزار تا یک میلیون تومان کاهش یافت.
روز گذشته خودرو پراید 131 با قیمت 37 میلیون تومان در قالب طرح فروش فوری عرضه شد و در حالی که با تسریع در عرضه این خودرو، تقاضا برای خرید آن به مرز تعادل رسیده، قیمت این خودرو با کاهش 500 هزار تومانی در بازار به 45 میلیون و 500 هزار تومان رسید.

پراید 132 نیز با کاهش قیمت 500 هزار تومانی در بازار، به 48 میلیون تومان رسید؛ علاوه بر آن پراید 111 نیز که به دلیل تقاضای بیشتر نسبت به سایر خودروهای این خانواده، از حاشیه بازار بیشتری برخوردار است، با قیمت 39 میلیون و 400 هزار تومان عرضه شد که این امر کاهش قیمت 500 هزار تومانی خودرو مذکور را به همراه داشت و آن را به 50 میلیون تومان در بازار رساند.
بیشترین کاهش قیمت محصولات سایپا در روز گذشته را ، سایپا 151 به خود دید که با یک میلیون تومان افت قیمت، به 42 میلیون و 500 هزار تومان رسید؛ این در حالی است که خودرو مذکور توسط سایپا با قیمت 39 میلیون و 900 هزار تومان به بازار عرضه می‌شود.
علاوه بر آن، خودرو تیبا نیز با قیمت 41 میلیون و 600 هزار تومان توسط سایپا عرضه شد که با کاهش 500 هزار تومانی در بازار، به 53 میلیون و 500 هزار تومان رسید.
در طرح های پیش فروش چند روز گذشته همچنین قیمت محصولات سایپا بدون هرگونه افزایش توسط کارخانه صورت پذیرفت؛ به گونه‌ای که ساینا با قیمت 52 میلیون و 800 هزار تومان، کوییک با قیمت 58 میلیون تومان، نیسان بنزینی با قیمت 64 میلیون و 800 هزار تومان و نیسان دوگانه‌سوز با قیمت 66 میلیون و 800 هزار تومان به بازار عرضه شدند.

قیمت محصولات سایپا

اجرای طرح فروش فوری محصولات سایپا با هدف تنظیم بازار در حال اجرا است که در آن، خودروهای تولیدی این شرکت، با موعد تحویل سی روزه در اختیار مشتریان قرار می‌گیرد.
از زمان آغاز این طرح تاکنون، قیمت محصولات سایپا بدون هرگونه افزایش، به شکلی ثابت و پایدار به بازار عرضه می‌شوند.
در حال حاضر تولید روزانه گروه سایپا حدود 2 هزار دستگاه است و سعی شده است حداقل 20 درصد تولید روزانه در فروش فوری عرضه شود.
هر خریدار با یک کد پستی می تواند خودرو خریداری کند و در عین حال کد ملی فرد نیز کنترل می شود تا طی دو یا سه سال اخیر خودرویی خریداری نکرده باشد.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی