سری هیلو به پی سی خواهد آمد [تماشا کنید]

سری هیلو به پی سی خواهد آمد [تماشا کنید]

سرانجام و در جریان رویداد Inside Xbox، مایکروسافت رسما عرضه Halo: The Master Chief Collection را برای پی سی تایید کرد.

لازم به ذکر است که عناوین حاضر در این نسخه به صورت جداگانه عرضه خواهد شد. در ضمن جدا از سه  قسمت ابتدایی، قرار است بازی خاطره انگیز Halo: Reach نیز برای پی سی عرضه شود. تفاوت نسخه Reach با سایر قسمت‌ها در رایگان بودن بخش آنلاین آن خواهد بود. البته برای تجربه بخش داستانی بازی هنوز نیاز به خرید بازی خواهید داشت.

پورت Halo: The Master Chief Collection روی پی سی توسط استودیو ۳۴۳ اینداستریز انجام خواهد شد که پیش از این هم تجربه ساخت دو نسخه دیگر از این مجموعه را در کارنامه خود داشته و روی قسمت بعدی Halo هم مشغول به کار است. البته برای بهتر شدن نتیجه کار،‌ دو استودیو Splash Damage و Ruffia Games هم ۳۴۳ اینداستریز را همراهی خواهند کرد.

در یک اقدام قابل توجه،‌ Halo: The Master Chief Collection جدا از فروشگاه مایکروسافت، روی استیم هم منتشر خواهد شد تا کاربران با سهولت بیشتری به این مجموعه دسترسی پیدا کنند. طبق اعلام مایکروسافت، عناوین سری هیلو به جز نسخه پنج به ترتیب خط داستانی عرضه خواهند شد:

  • Halo Reach
  • Halo: Combat Evolved
  • Halo 2
  • Halo 3
  • Halo 3 ODST
  • Halo 4

لازم به ذکر است که تمام قسمت‌های این مجموعه از رزولوشن ۴K و فناوری HDR نیز پشتیبانی خواهند کرد. هنوز تاریخ عرضه مشخصی برای این بازی‌ها در نظر گرفته نشده اما سازندگان آن تایید کرده‌اند که فاصله چندانی تا رخ دادن این اتفاق نداریم. در انتها باید گفت که در حال حاضر تمام نسخه‌های سری هیلو از طریق سرویس Xbox Game Pass در دسترس کاربران ایکس باکس وان قرار دارد.

نظرات ۱

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato