ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

ویجیاتو - بازی

آپدیت جدید فیفا 19 بخش مربیگری را متحول می‌کند

به‌روزرسانی جدیدی برای فیفا 19 منتشر شده که بیشتر از همه بخش مربیگری این عنوان را تحت تاثیر قرار می دهد. در حال حاضر آپدیت ۱.۱۲ فیفا 19 برای پلی استیشن 4 و ایکس باکس ...

شایان کرمی
نوشته شده توسط شایان کرمی | ۴ فروردین ۱۳۹۸ | ۱۵:۳۰

به‌روزرسانی جدیدی برای فیفا 19 منتشر شده که بیشتر از همه بخش مربیگری این عنوان را تحت تاثیر قرار می دهد.

در حال حاضر آپدیت ۱.۱۲ فیفا 19 برای پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان در دسترس قرار گرفته است و کاربران با نصب آن شاهد تغییرات مهمی در بخش Career خواهند بود. جدا از این موارد، سازندگان بازی سعی کرده‌اند تا باگ‌های بخش‌های مخلتف این بازی را با این به‌روزرسانی رفع کنند.

در بخش مربیگری، خرید و فروش بازیکن‌ها به طور کلی دچار تغییر شده است. از این به بعد باشگاه‌ها دیگر درخواستی برای خرید بازیکنی که شانسی برای قراردادن بستن با او ندارند، نخواهند فرستاد. الکترونیک آرتز اعتقاد دارد این تغییر باعث واقعی‌ و چالش برانگیزتر شدن این بخش از فیفا 19 خواهد شد.

فیفا 19

همچنین از این به بعد، بازیکنان بیشتر از گذشته به انتقال پیدا کردن به باشگاه‌هایی که سطح بالاتری از باشگاه خودشان دارد، علاقه نشان خواهند داد و این موضوع به این معنا است که شما همیشه باید باشگاه خودتان را در بهترین وضعیت ممکن حفظ کنید تا کار راحت‌تری برای به دست آوردن بازیکنان درجه یک داشته باشید.

به طور کلی، گذاشتن بازیکنان در لیست قرضی و لیست فروش تاثیر زیادی روی نحوه رفتار بازیکنان با شما و انتخاب‌ نهایی آن‌ها خواهد گذاشت.

فیفا 19 جدا از موفقیت‌های خود در بسیاری از بخش‌ها‌، به خاطر کم‌کاری در حالت‌های پرطرفداری مانند مربیگری مورد انتقاد طرفداران قدیمی این مجموعه قرار گرفته است. حال باید منتظر ماند و دید که این بخش طی فیفا 19 و قسمت‌های بعدی این مجموعه تغییراتی اساسی را به خود خواهد دید یا الکترونیک آرتز همچنان تمام توجه خود را به بخش پول‌ساز آلتیمیت تیم معطوف خواهد کرد.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی