همه چیز درباره آیفون 13
اساسینز کرید بعدی احتمالا در عصر وایکینگ‌ها رخ خواهد داد

اساسینز کرید بعدی احتمالا در عصر وایکینگ‌ها رخ خواهد داد

بر اساس اطلاعاتی که اخیرا در سطح اینترنت منتشر شده، باید منتظر اساسینز کرید بعدی در عصر وایکینگ‌ها باشیم.

با توجه به آن‌ که چند روزی از عرضه ریمستر اساسینز کرید ۳ می‌گذرد و بسته الحاقی Fate of Atlantis بازی Assassin's Creed: Odyssey هم طی سال جاری میلادی عرضه می‌شود، باید منتظر نسخه بعدی این مجموعه در سال ۲۰۲۰ باشیم.

شایعه این نسخه جدید مربوط به پوستری در یکی از رویدادهای بازی The Division 2 می‌شود که توسط یکی از یوتوبرهای مشهور شناسایی شده است. پیش از این هم سایت کوتاکو ادعا کرده بود که اساسینز کرید بعدی با پسوند Kingdom عرضه خواهد شد؛ واژه‌ای که می‌توان بین آن و عصر وایکینگ‌ها ارتباط معنایی مشخصی پیدا کرد. در کل، اگر قرار به رخ دادن اساسینز کرید بعدی در عصر وایکینگ‌ها باشد، داستان بازی بین قرن ۹ الی ۱۱ میلادی رخ خواهد داد که از لحاظ زمانی فاصله چندانی با اولین اساسینز کرید ندارد.

اساسینز کرید بعدی

در این پوستر مرموز فردی در حالی که سیب عدن را در دست گرفته دیده می‌شود. سیب عدن یکی از نمادهای اصلی سری اساسینز کرید محسوب می شود که در یبشتر نسخه‌های این سری، از قسمت دوم گرفته تا Origins شاهد حضور آن بودیم.

جدا از این شایعه جدید، تئوری‌های مختلف دیگری هم در رابطه با قسمت بعدی اساسینز کرید وجود دارند. برای مثال پیش از این گفته می‌شد که بعد از Origins در مصر باستان و Odyssey در یونان باستان که محوریت داستانی آن‌ها شکل گیری فرقه اساسین‌ها و تمپلارها بود، نسخه بعدی برای کامل کردن داستان دو قسمت پیش در امپراطوری رم جریان خواهد داشت.

به رخ دادن اساسینز کرید بعدی در کدام دوره زمانی علاقه‌مند هستید؟ دیدگاه خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید.

نظرات ۴
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato