بازی Transistor برای مدت کوتاهی در فروشگاه اپیک رایگان شد

بازی Transistor برای مدت کوتاهی در فروشگاه اپیک رایگان شد

فروشگاه اپیک که مدت زیادی از آغاز رسمی فعالیتش نمی‌گذرد، اعلام کرد در طول هر ماه ۲ بازی رایگان به کاربرانش هدیه خواهد داد. مدتی قبل The Witness رایگان شده بود و اکنون قرعه به نام بازی Transistor افتاده است.

بازی Transistor که در سبک اکشن نقش آفرینی ساخته شده، روایتگر یک خواننده مشهوری با نام رِد است که در شهر Cloudbank زندگی می‌کند. در یکی از روزها، رد مورد حمله نیروهای رباتیک تحت عنوان The Process قرار می‌گیرد که به دنبال صدای او بودند. رد که صدای خود را از دست داده، در حین فرار به شمشیری برخورد می‌کند که به سینه مردی فرو رفته است.

رد با بررسی شمشیر متوجه می‌شود که این سلاح در واقع یک نوع ترنزیستور بوده که با جذب صدای این خواننده مشهور و خودآگاهی مرد کشته شده توانایی صحبت کردن پیدا کرده است. رد در ادامه می‌فهمد که نیروهای The Process اکنون به دنبال شمشیر هستند.

بازی Transistor

در بازی Transistor از دوربین ایزومتریک (دید از بالا) استفاده شده است. کاربر می‌بایست کنترل رد را بدست گرفته و با از بین بردن انواع مختلف از ربات‌ها به لوکیشن‌های مختلف سفر کند. هدف از سفر به لوکشین‌ها در دنیای آینده نگرانه بازی، یافتن دلیل ارزشمندی شمشیر برای نیروهای The Process است.

همچنین در پایان هر نبرد، کاربر یک ارتقا جدید دریافت می‌کند که در بازی Transistor با نام Function شناخته می‌شوند. کاربر می‌تواند این ارتقاها را به صورت جداگانه یا به صورت ترکیبی با یکدیگر استفاده کند. از دیگر ویژگی‌های قابل توجه این بازی می‌توان به طراحی دشمنان اشاره کرد.

با پیشروی در بازی Transistor، ربات‌ها نه تنها میزان سلامتی و قدرت بیشتری بدست می‌آورند، بلکه قابلیت‌های جدیدی نیز کسب می‌کنند. به گفته کارگردان بازی، ربات‌های نیروهای The Process همانند یک هوش مصنوعی است که پس از هر شکست نقاط ضعف قبلی خود را پوشش می‌دهد.

بازی Transistor هم اکنون برای کاربران پلی استیشن ۴، پی سی و تلفن‌های همراه هوشمند با سیستم‌ عامل‌های iOS و اندروید در دسترس قرار دارد. طبق آمارهای رسمی، این عنوان توانست در مدت کمتر از ۲ سال به بیش از یک میلیون نسخه فروش دست یابد.

برای دریافت این بازی که تا تاریخ ۱۲ اریبهشت رایگان است، می‌توانید به این لینک مراجعه کنید.

نظرات ۵
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato