سامسونگ عرضه گلکسی فولد را در چین به تاخیر می اندازد

سامسونگ عرضه گلکسی فولد را در چین به تاخیر می اندازد

با توجه به نزدیک شدن زمان عرضه گوشی تاشو یا همان گلکسی فولد سامسونگ، این شرکت تعدادی از نمونه های اولیه آن را برای بررسی دقیق در اختیار سایت ها و خبرگزاری های مختلف قرار داده است.

بر اساس گزارشاتی که در مورد دستگاه های تست شده منتشر گردید، تعداد زیادی از نمونه ها دچار شکستگی و خرابی شده اند و حالا خبرها حاکی از آن است که سامسونگ قصد دارد عرضه گلکسی فولد را در چین به تاخیر بیاندازد. البته سایت سم موبایل دلیل این امر را مشکل در محل برگزاری رویداد اعلام کرده، با تاکید بر اینکه فعالیت های مرتبط با عرضه رسمی نیز با تاخیر مواجه و یا لغو شده است.

سردبیر سایت Engadget chinese آقای ریچارد لای هم در توییترش گفته است :

رویدادهای مرتبط برنامه ریزی شده در هنگ کنگ و شانگهای  که قرار بوده روزهای سه شنبه و چهارشنبه برگزار شوند به تعویق افتاده اند. ما از سامسونگ علت این موضوع را جویا شده ایم و منتظریم تا پاسخ آنها را دریافت کنیم.

گلکسی فولد
شکستگی محافظ پلاستیکی صفحه نمایش گلکسی فولد

اینطور که به نظر می رسد دلیل اصلی این اتفاقات، گزارش روزنامه نگارانی باشد که بعد از چند روز استفاده از دستگاه هایشان اعلام کردند تلفن های گلکسی فولد از ناحیه لولا، صفحه های نمایش و محافظ پلاستیکی تعبیه شده روی آن ها، شکسته شده اند.

در پی این گزارشات، سامسونگ بیانیه ای را منتشر کرد که در آن قول بررسی دقیق دستگاه ها داده شده تا دلیل این خرابی ها مشخص شود. با این حال این شرکت قصد دارد برنامه هایش برای عرضه رسمی گلکسی فولد در آمریکا را دنبال کند. سامسونگ قرار است روز ۶ اردیبهشت دستگاه گلکسی فولد را به صورت رسمی در آمریکا عرضه کند.

تلفن تاشوی سامسونگ به یک نمایشگر ۷.۳ اینچی منعطف با رزولوشن ۱۵۳۶ در ۲۱۵۲ مجهز شده است. همچنین قیمت پایه این تلفن هوشمند در هنگام عرضه ۱۹۸۰ دلار است.

نظرات ۲

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato