اسپویل کردن فیلم Avengers: Endgame کار را به درگیری فیزیکی کشاند

اسپویل کردن فیلم Avengers: Endgame کار را به درگیری فیزیکی کشاند

پس از سال‌ها انتظار، بالاخره اکران رسمی فیلم Avengers: Endgame آغاز شد تا به عقیده بسیاری از منتقدان شاهد یک پایان حماسی بر فاز کنونی و آماده سازی برای ورود به فاز بعدی دنیای سینمایی مارول باشیم. در چنین شرایطی، بسیاری از طرفداران سعی می‌کنند تا جای ممکن از حضور در شبکه‌های اجتماعی دوری کنند تا مبادا لذت تماشای این اثر از بین برود.

متاسفانه برخی از افرادی که زودتر از دیگران به تماشای فیلم‌ها یا سریال‎‌های مورد انتظار می‌نشینند، تمایل عجیبی به اسپویل کردن داستان دارند. این مشکل تنها به نقطه خاصی از دنیا مربوط نمی‌شود و در هر کشوری با چنین افرادی مواجه خواهید شد. به گزارش وبسایت تایوانی Asia One که در زمینه خبررسانی فعالیت می‌کند، فردی در وسط خیابان اقدام به اسپویل فیلم Avengers: Endgame کرده که همین مسئله واکنش شدید رهگذران را به همراه داشته است.

به گزارش وبسایت Asia One، یکی از افرادی که جمعه شب به تماشای فیلم Avengers: Endgame نشسته بود، پس از خروج از سینما با صدای بلند اقدام به اسپویل داستان این فیلم ابرقهرمانی برای رهگذران کرد. تعدادی از رهگذران هم که از اسپویل شدن داستان فیلم بسیار عصبانی شده بودند، او را مورد ضرب و شتم شدید قرار دادند.

فیلم Avengers: Endgame

اگرچه این خبر به سرعت در میان کاربران فضای مجازی به اشتراک گذاشته شد اما هیچ یک از منابع دیگر آن را هنوز تایید نکرده‌اند. البته وبسایت Asia One به همراه خبر، یک تصویر نیز منتشر کرد. این تصویر مردی تکیه داده به دیوار را نشان داده که توسط فردی دیگر مورد مداوا قرار می‌گیرد. متاسفانه هیچ نکته خاصی در این تصویر وجود ندارد که ادعای وبسایت تایوانی را تایید کند.

اسپویل کردن داستان توسط تعدادی از کاربران به یکی از معضل‌های کنونی فضای مجازی تبدیل شده است. این مشکل آنقدر جدی است که حتی آنتونی روسو و جوزف روسو، کارگردانان فیلم Avengers: Endgame را مجبور به انتشار یک نامه سرگشاده کرد. این دو در توییتی از طرفداران درخواست کردند از اسپویل داستان پرهیز کنند.

به گزارش وبسایت ددلاین، فیلم Avengers: Endgame توانست رکورد بالاترین میزان فروش در هفته آغازین اکران در آمریکای شمالی را شکسته و به نام خود ثبت کند. این فیلم ابرقهرمانی پیش از این رکورد بالاترین میزان فروش در روز آغازین اکران را نیز شکسته بود. میزان فروش جدیدترین محصول مارول در روز و هفته آغازین به ترتیب ۱۵۶.۷ و ۳۵۰ میلیون دلار بوده است.

نظرات ۱۱

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato