پنج‌شنبه و جمعه بازی کنید و به سیل‌زده‌ها یاری برسانید

پنج‌شنبه و جمعه بازی کنید و به سیل‌زده‌ها یاری برسانید

جامعه بازی‌سازان ایران با همت کمیسیون بازی‌های رایانه‌ای و همکاری کافه بازار قصد دارند تمامی درآمد خود در روزهای پنج‌شنبه و جمعه برابر با ۱۲ و ۱۳ اردیبهشت را در اختیار استان‌های سیل‌زده قرار دهند.

این فرآیند شامل تمام تراکنش‌های درون برنامه‌ای، سهم فروش کافه بازار و درآمد تپسل از تبلیغات داخل بازی می‌شود که طی دو روز آینده به دست می‌آید و به صورت یکجا جمع آوری شده و صرف کمک به سیل‌زدگان می‌شود.

گفتنی است ۳۲ عنوان موبایلی به این کمپین پیوسته‌اند که نام بازی‌های پرطرفداری از جمله آمیرزا، کوییز آو کینگز، نبرد پادشاهان و منچرز در بین آنها به چشم می‌خورد. لیست کامل بازی‌ها را در ادامه مشاهده می‌کنید. لازم به ذکر است که اپلیکیشن‌های قرآن صوتی حبل المتین، مفاتیح الجنان صوتی باب النعیم، زبان بیاموز، کالری شمار کرفس، دیوار و شبکه اجتماعی نزدیکا نیز در این کمپین حضور خواهند داشت.

هدف از اجرای این کمپین، جمع آوری 200 میلیون تومان کمک نقدی است؛ بنابراین اگر قصد کمک به سیل‌زدگان استان‌های مختلف را دارید می‌توانید با مراجعه به این صفحه، بازی مورد نظرتان را دانلود کرده و با انجام پرداخت درون برنامه‌ای و تماشای تبلیغات به سیل‌زدگان کمک کنید.

نوروز امسال با سیل سهمگینی در نقاط مختلفی از ایران همراه بود که خساراتی گسترده و غم‌بار به جای گذاشت. استان‌های گلستان، مازندران، فارس، خوزستان، لرستان، ایلام، کرمانشاه و خراسان شمالی اوایل سال جاری درگیر سیل شدند که خسارات جانی و مالی بسیار سنگینی به همراه داشت.

نظرات ۲
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.