بعد از ده سال اپل دومین بازی آیفون خود را منتشر کرد

بعد از ده سال اپل دومین بازی آیفون خود را منتشر کرد

در سال ۲۰۰۸ و همزمان با راه‌اندازی اپ استور، اپل اولین بازی خود با نام Texas Hold ‘Em را برای آیفون منتشر کرد که البته بعد از سه سال از فروشگاه برداشته شد. نزدیک به یک دهه از این اتفاق می‌گذرد و ساعاتی پیش اپل دومین بازی آیفونش را روی اپ استور قرار داد، اثری که در آن بازیکن‌ها وارن بافت را به چالش می‌کشند.

وارن بافت که در حال حاضر سومین فرد ثروتمند جهان به‌شمار می‌رود، در دوران نوجوانی وظیفه پخش روزنامه‌ها را به‌عهده داشت و آن‌قدر هم به این شغل علاقه‌مند بود که بعدها همزمان با جلسات سالیانه سهامداران شرکتش یک مسابقه پرتاب کاغذ برگزار می‌کرد. Warren Buffett’s Paper Wizard الهام گرفته از همین مسابقات است.

نمایی از Paperboy؛ اولین نسخه از این بازی در سال ۱۹۸۵ منتشر شد و به محبوبیت زیادی رسید.

بازی که به‌نوعی نسخه فرعی اثر محبوب و قدیمی Paperboy به‌حساب می‌آید، بازیکن را در روند مسابقه قرار داده و او نیز تا جایی که می‌تواند باید روزنامه‌ها را پرتاب کند؛ بازی سیستمی شبیه به انگری بردز دارد و با کشیدن انگشت خود و نشانه‌گیری درست، کاغذها را به سمت ساختمان‌ها می‌فرستید. در پایان هم امتیازات‌تان نمایش داده می‌شود.

Warren Buffett’s Paper Wizard لیدربورد آنلاین ندارد و بنابراین خبری از رقابت با دیگر بازیکن‌ها در بازی نیست. ناامید کننده به‌نظر می‌رسد ولی Warren Buffett’s Paper Wizard رایگان بوده، دومین بازی اپل بعد از ده سال به‌شمار می‌رود و هیچ پرداخت درون برنامه‌ای ندارد. بنابراین بد نیست دارندگان آی‌دیوایس‌ها آن را امتحان کنند.

بازی پرتاب کاغذ
اگرچه در اپ استور از Wildlife Design به عنوان توسعه‌دهنده نام برده شده اما اطلاعات درون بازی نشان می‌دهند که اپل مسئولیت مستقیم در ساخت این اثر داشته است.
Warren Buffett's Paper Wizard
  • Warren Buffett's Paper Wizard
  • قیمت: رایگان
  • سازنده: Wildlife Design
  • سیستم عامل: iOS
  • حجم: ۲۸۳.۷ مگابایت
دانلود

اپ‌استور

نظرات ۱

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato