دیجی کالا چندین هزار گوشی‌ سامسونگ و هواوی را با قیمت مصوب به فروش می‌رساند

دیجی کالا چندین هزار گوشی‌ سامسونگ و هواوی را با قیمت مصوب به فروش می‌رساند

دیجی کالا قصد دارد تعداد محدودی گوشی موبایل را با قیمت مصوب به دست مشتریان خود برساند تا بر «مشتری‌محوری» خویش پایدار باشد. این مجموعه اعلام کرده که در راستای شفافیت بیشتر و برقراری عدالت، تصمیم دارد که فروش این دسته از محصولات را با نظارت و دقت بیشتری انجام دهد و به هر شخص تنها یک گوشی موبایل بفروشد.

روابط عمومی دیجی کالا در گفتگو با دیجیاتو اعلام می‌کند که استقبال از این طرح در دقایق آغازین شروع آن در ساعت ۱۴ امروز بسیار بالا بوده، به طوریکه اکثر گوشی‌ها در عرض پنج دقیقه به فروش رسیده اند:

«بیشتر مدلها در دقایق آغازین طرح تمام شد و با توجه به اینکه تعداد مدلها بسیار محدود بود، این موضوع پیش بینی می‌شد. با این وجود باید بگویم که طرح فردا هم ادامه خواهد داشت و متقاضیانی که بخت خرید گوشی امروز با آنها همراه نبوده، می‌توانند شانس خود را فردا امتحان کنند.»

به گفته روابط عمومی دیجی کالا حدود ۸ هزار گوشی تامین شده که قرار است طی نوبت‌های مختلف به فروش برسد. او در پاسخ به اینکه دیجی کالا چگونه بر مسیر فروش این محصولات نظارت دارد می‌گوید:

«تمهیدات لازم انجام شده و سفارشات را به طور دقیق بررسی می‌کنیم تا اگر چیزی بر خلاف اصول فروش این کالاها دیدیم، سفارش را لغو کرده و هزینه را عودت دهیم. ما شماره کارت ملی افراد را چک کرده و آدرس‌های مشترک را نیز حذف می‌کنیم و همچنین برای جلوگیری از سواستفاده‌های احتمالی نیز، مشخصات خریدار با کنترل و تطبیق شماره موبایل، مشخصات کارت بانکی، آدرس و کد ملی بررسی خواهد شد.»

دیجی کالا خبر می‌دهد که گوشی‌های سامسونگ که در فاز اول فروش طرح گوشی به قیمت مصوب قرار گرفته‌اند، توسط تامین کننده دیگری مهیا شده ولی اعلام می‌کند که در روزهای آتی (سه تا چهار روز دیگر) قصد دارد تا مدل‌های متنوعی از برند هوآوی را نیز با قیمت مصوب به فروش برساند؛ مدل‌هایی که به گفته روابط عمومی دیجی کالا از مدل‌های جدیدتر این برند خواهند بود.

دیجی کالا اعلام کرده که این گوشی‌ها پس از طی فرایندهای اصولی و بر اساس قیمت مصوب خرده فروشی فقط به مصرف کننده نهایی عرضه می‌شوند. این فرایندها شامل پرداخت تعرفه‌ها و عوارض و احتساب هزینه‌های مربوط به خدمات پس از فروش است و به تایید سازمان حمایت از مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان می‌رسد. همچنین این گوشی‌ها دارای برچسب قیمت مصرف‌کننده هستند و در سامانه ۱۲۴ نیز قیمت آن‌ها در دسترس است.

طرح فروش گوشی‌های موبایل با قیمت مصوب از امروز آغاز شده و بر اساس جدولی که دیجی کالا منتشر کرده تا فردا ادامه خواهد داشت.

نظرات ۱۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato