پروژه تیونینگ هوندا سیویک تایپ R با قدرتی بیشتر از لامبورگینی Aventador SV [تماشا کنید]

پروژه تیونینگ هوندا سیویک تایپ R با قدرتی بیشتر از لامبورگینی Aventador SV [تماشا کنید]

اسب بخار را می توان جزء کی از جذاب ترین یکاهای اندازه گیری نامید که به شدت اعتیاد آور است. فقط کافیست تغییرات کوچکی در موتور خودروی خود انجام داده تا به ماجرای تیونینگ خودرو خود معتاد شوید.

یکی از افرادی که برای پاسخ گویی به این نیاز به سراغ شرکت های تیونینگ خودرو رفته است آدام فلائرز است. وی با خرید یک دستگاه خودرو کارکرده هوندا سیویک تایپ R مدل ۲۰۱۱ سری به تیم TDI در شمال انگلستان زده تا این شرکت تیونینگ قدرت این خودرو را افزایش دهد.

در ابتدای پروژه قدرت خودرو مذکور تا ۲۴۰ اسب بخار افزایش داده شده و سپس مالک به سراغ تیم TDI رفته است تا قدرت موتور خودرو را بیشتر افزایش دهند. این تیم قدرت موتور را به عدد ۷۶۵ اسب بخار می رساند و جالب است بدانید که این مقدار ۲۵ اسب بخار بیشتر از لامبو Aventador SV است.

هوندا سیویک

در کنار تغییرات انجام شده بر روی موتور هوندا سیویک که شامل تعویض کامل آن است تغییراتی نیز در گیربکس و داخل و حتی خارج خودرو رخ داده است تا ظاهری خشن تر به آن بخشیده شود. 

مالک خودرو- آقای فلائرز در انتها توضیح می دهد که قصد دارد قدرت موتور را مجدد افزایش داده و به عدد ۸۰۰ اسب بخار برساند. در مورد هزینه های انجام این کار نیز مقدار مشخصی عنوان نشده اما آنچه که مشخص است این است که تعویض موتور، گیربکس و حتی ظاهر خودرو بدون پرداخت رقم های چند ده هزار پوندی امکان پذیر نیست، اما بازهم بسیار بعید به نظر می رسد که تیونینگ این خودرو، بیش تر از نگهداری از یک لامبورگینی خرج برداشته باشد.

نظرات ۰
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato