ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

تکنولوژی

ایرانسل و کمک ۵ میلیارد تومانی برای ساخت مدرسه در استان‌های سیل‌زده

ایرانسل امروز (۲۲ تیر) با برگزاری یک نشست خبری از ساخت و تجهیز ۵ مدرسه در سه استان گلستان، خوزستان و لرستان که در ابتدای سیل جاری با بحران سیل رو به رو شدند خبر ...

امیر مستکین
نوشته شده توسط امیر مستکین | ۲۲ تیر ۱۳۹۸ | ۱۹:۰۲

ایرانسل امروز (۲۲ تیر) با برگزاری یک نشست خبری از ساخت و تجهیز ۵ مدرسه در سه استان گلستان، خوزستان و لرستان که در ابتدای سیل جاری با بحران سیل رو به رو شدند خبر داد. ایرانسل در همین رابطه یک تفاهم‌نامه با سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور امضا کرد.

در این نشست خبری با حضور «بیژن عباسی آرند» مدیرعامل ایرانسل و همچنین «محمدرضا قربانی»، مدیرکل دفتر مشارکت‌های مردمی سازمان نوسازی مدارس کشور، اعلام شد که ایرانسل در گمیشان استان گلستان، یک مدرسه‌ی ۶ کلاسه خواهد ساخت. از سوی دیگر این اپراتور در ویس ملاثانی (شمال اهواز) استان خوزستان نیز یک مدرسه‌ی ۹ کلاسه می‌سازد. در استان لرستان که بیشترین خسارت از سیل نیز متوجه همین استان شده بود، ایرانسل در شهر معمولان یک مدرسه‌ی ۶ کلاسه می‌سازد و در شهرستان پلدختر نیز تعمیرات اساسی دو مدرسه را برعهده می‌گیرد.

مدیرکل دفتر مشارکت‌های مردمی سازمان نوسازی مدارس کشور در این نشست خبری اعلام کرد که مبلغ کل تفاهم‌نامه، ۱۲ میلیارد تومان است که میزان مشارکت ایرانسل در این طرح ۵ میلیارد تومان است.

بیژن عباسی آرند، مدیرعامل ایرانسل در اولین نشست خبری خود گفت: «در بحث مسئولیت‌های اجتماعی پیشنهادهای مختلفی برای کمک به سیل زدگان وجود داشت اما انگیزه ما از ابتدا این بود که در کنار آموزش و پرورش قرار بگیریم چون توسعه کشور نیازمند انسان‌های توسعه یافته است. می‌خواهیم مدرسه با تجهیزات تکنولوژیک آماده شود.» او همچنین خبر داد که به جز تفاهم‌نامه‌ای که امضا می‌شود، در هر یک از این سه استان، ۵ مدرسه به امکانات جدید و تکنولوژیک مجهز خواهد شد.

مدیرعامل ایرانسل گفت که در جریان بحران سیل که در فروردین امسال اتفاق افتاد، ایرانسل با ثبات شبکه یک رکورد جهانی ثبت کرده است: «ما به شکل معمول در طول روز و در شهرهای مختلف کشور قطعی‌هایی مقطعی داریم، اما در سیل خوزستان به یک رکورد ۷ ساعته‌ی بدون قطعی رسیدیم که این یک رکورد جهانی است. تلاش شبانه روزی ما باعث شد تا کمترین قطعی شبکه را در دوران سیل داشته باشیم و البته این یک محک جدی برای شبکه ایرانسل در طول ۱۴ سال اخیر بود.»

«امین سرتیپی»، مدیر سرمایه‌گذاری اجتماعی ایرانسل نیز در این رویداد اعلام کرد که از زمان سیل تا کنون، خدمات ایرانسل به چند دسته تقسیم شده‌اند. در ابتدای وقوع این بحران، ایرانسل تماس و پیامک را در مناطق سیل‌زده رایگان می‌کند و تلاش دارد تا پایداری شبکه در شرایط بحرانی را حفط کند.

مرحله بعدی کمک ۵۰۰ میلیون تومانی به هلال احمر ایران است و پس از آن، کمپین «با هم برای هم» را در ماه رمضان برگزار می‌کند. امروز نیز در مرحله بعدی، ایرانسل سرمایه‌گذاری در زیرساخت‌های آموزشی مناطق آسیب دیده را کلید زد که بر همین اساس در هر سه استان که با بحران سیل مواجه شدند، ۵ مدرسه ساخته و تعمیر اساسی می‌شوند.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی